Bebekler

İkiz Bebekler ve Çocuklar İçin Cadılar Bayramı Kostüm Fikirleri

Cadılar Bayramı yılda bir kez gelir ve yetişkinlerin ve çocukların biraz eğlenebileceği ve giyinip oynayabileceği bir zamandır. Pek çok insan, gecenin bir kısmını giyinmekten zevk alır ve mükemmel kostümler bulmaktan büyük zevk alır. Dramatiklere özel bir sevgisi olanlar için, Cadılar Bayramı hazırlıkları uzun bir süre önceden başlayabilir, tüm kostümün özenle bir araya getirilmesi gerekirken, diğerleri hızlı bir son dakika kalkmasından çok daha mutlu olur.

Diğerleriyle birlikte Cadılar Bayramı’nda giyinmeyi seviyorsanız, küçüklerinizi giydirmek ve eğlenceye katılmalarını sağlamak, işlerin akışının doğal yoludur. Giyinecek ikizleriniz olduğunda, kostümlere karar verirken işler daha da eğlenceli hale gelebilir. Onları bir araya getirmesi çok eğlenceli olabilecek temalı veya uygun kostümlere koyabilirsiniz. İkiz kostümler için harika fikirler veya ilham arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

İkizlerinizi Giydirmek İçin En İyi 10 İkiz Cadılar Bayramı Kostümü

İkiz erkek çocuklarınız, ikiz kızlarınız veya bir erkek ve bir kızla bir çift çift ikiziniz olsun, sizin için bir şeyimiz var. İşte bazı yaratıcı ve eğlenceli ikiz Cadılar Bayramı kostümü fikirleri:

1. Tuz ve Biber

Küçükleriniz sadece bebek olabilir. Ancak bu onların giyinme eğlencesine dahil olamayacakları anlamına gelmez! İkiz erkek, kız veya her biri olsun, bir parça tuz ve karabiberle gidin. Bu fikir, çocuklarınızı giyebileceğiniz en kolay ikiz bebek Cadılar Bayramı kostümlerinden biridir, özellikle de son dakika anlaşması ise.

2. Hansel ve Gretel

Hansel ve Gretel, Grimm kardeşlerin hikayelerindeki iki ünlü kardeştir ve çocuk masalları türündeki eski klasiklerden birine zamanda geri gitmenin kesin bir harika yolu. Bu erkek-kız ikiz Cadılar Bayramı kostümlerinin yapılması kolaydır ve çocuklarınızı yaratıcılığın ilgi odağı haline getirecektir.

3. Mandraklar

Harry Potter hayranları bunu takdir edecek. Her biri bir bebeği rahatça tutacak kadar büyük iki basit, hafif saksı alın. Basit tutabilir, bebeklerinizin şapkalarına yapraklar ekleyebilir ve mükemmel ikiz bebek Cadılar Bayramı kostümlerini elde etmek için onları kahverengi takımlara giydirebilirsiniz. Ebeveynler olarak, mandrakların feryat etmeye karar vermesi ihtimaline karşı kulaklıklarınızı unutmayın!

4. Clark Kent ve Süpermen

Hangi genç adam bir süper kahramana benzetilmekten hoşlanmaz? Süpermen en popüler olanıdır ve ikiz erkek çocuklarınızı yaratıcı bir şekilde giydirmek için mükemmel bir fırsat sunar. Bir ikizini Clark Kent olarak giydirin ve ona gözlüklerle inek gibi bir görünüm verin ve diğerini Süpermen olarak giydirin, böylece aynı anda süper kahramanın her iki tarafını da gösterebilirsiniz.

5. Ayşegül

‘Rugrats’ 90’larda popüler bir şovdu, bu yüzden eğer bir hayranıysanız, küçükleri Phil ve Lil gibi giydirin. Her iki cinsiyetten çift yumurta ikizleriniz varsa, bu daha klasik ikiz yürümeye başlayan Cadılar Bayramı kostümlerinden biri olduğu için bu harika olacak.

6. Peter Pan ve Wendy

Yılda gerçeklerden kaçmanıza izin verilen bir gece, Neverland gezisi için mükemmel bir zamandır. Her cinsiyetten çift yumurta ikizleriniz varsa, Peter Pan ve Wendy’i denemeyi düşünebilirsiniz. Bu durum yeşil tayt, gömlek ve şapka ve güzel mavi bir elbise içerdiği için başka bir basit kostüm fikri.

7. Anna ve Elsa

Frozen, her genç kızın en sevdiği animasyon haline geldi ve ikiz kızlarınız iki kraliyet kız kardeşi Anna ve Elsa gibi giyinmeyi çok sevebilir. Bu ikiz kız Cadılar Bayramı kostümleri, kızlarınızın prensesler gibi giyinmesini sağlar.

8. Tweedle Dee ve Tweedle Dum

İlham almak için Alice Harikalar Diyarında filmine bakın ve ikiz çocuklarınızı Tweedle Dee ve Tweedle Dum olarak giydirin. Bu kostüm çok kolay – tek ihtiyacınız olan kırmızı pantolonlar, sarı gömlekler veya kazaklar, mavi papyonlar ve kırmızı şapkalar. Bu ikiz çocuk Cadılar Bayramı kostümleri, insanları kimin kim olduğunu tahmin ettirmeyi seven daha yaramaz çocuklar için en iyi sonucu verir.

9. Betty ve Velma

Betty ve Velma gibi giydirirken ikiz kızlarınızla taş devrine geri dönün. Taş devri elbisesini bir araya getirmek yeterince basittir, bu nedenle tek ihtiyacınız olan bir mavi kumaş malzeme ve iki kolay kıyafeti dikmek için bir beyazdır. Sadece birkaç inci ve turuncu bir peruk veya Velma ekleyin ve iki mükemmel küçük taş devri sevgiliniz var.

10. Woody ve Buzz

Küçük çocuklar için bir başka klasik combo, Woody ve Buzz Lightyear kostümleri, Toy Story hayranları için harika. Bir kovboy kıyafetini bir araya getirmek çok zor olmayacak ve bir Buzz Lightyear kostümü her zaman satın alınabilir veya kolayca bir araya getirilebilir. Bu iki karakter çocuklar tarafından çok seviliyor ve aynı zamanda ekip çalışmasının anlamını gösteriyor – ikizlerin iyi olduğu bir şey.

Kıyafetleri bir araya getirmeyi seven biri olun ya da elinizdeki eşyalardan bir şeyler atmaktan memnun olun, küçükleriniz için bazı ilginç kostüm seçenekleri var. Onları nasıl giydirmeyi planladığınız önemli değil, bir şeyleri bir araya getirmek biraz zaman alacaktır. Ancak bu sizin ve çocuklarınızın birlikte çalıştığı bir proje olabilir. Kostümlerini hazırlarken eğlenmeyi ve herkesi mutlu edecek bir şeyler seçmeyi unutmayın. Öyleyse kostümünü seç ve başla!

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin Sevimli Fantezi Elbise Tema Fikirleri
Kızlar ve Erkekler için Korkunç Cadılar Bayramı Kostüm Fikirleri
Çocuklar için Güzel ve Korkunç Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu