Karakterler

PAUL & Harika Kanatların Polis Uçağı

Paul, Uluslararası Havaalanını koruyan bir polis uçağıdır. Tüm uçakların, yolcuların ve gönderilen paketlerin her zaman güvenli olmasını sağlamaktan sorumludur. Takım arkadaşlarının neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamalarına yardımcı olan ve işini en iyi yapan Harika Kanatlar karakteridir.

Çocuklar için animasyonlu bir dizi olan Harika Kanatlar, çocukların erken yaşlarında öğrenmesi gereken önemli davranışların yanı sıra, onlara nazik, sadık, yaratıcı ve cesur olmayı öğreten bir şovdur. Bu yüzden Harika Kanatlarda görünen tüm karakterler, farklı kişilikleri ve özellikleriyle önemli değerler gösterir.

Mesela Harika Kanatların lideri Jett var; cesur, akıllı ve adalet duygusuna sahip. Aynı zamanda Dizzy de var; Takım arkadaşlarına yardım etmeyi seven kadın helikopter. Hemde bağımsız, güçlü, kibar ve sempatik. Elbette, bu çizgi filmde farklı becerilere sahip başka önemli karakterler de var.

Fakat bugün Paul’e odaklanacağız; Tüm izleyicilere, polis üniforması ile ahlaki ve doğru olanı yapma duygusunu gösterme sorumluluğu taşıyan karakter.Bu yüzden Paul dizide benzersiz bir karakterdir. Diğerleriyle karşılaştırılarak davranış ve kişilik açısından başka bir özellik daha kurar.

Paul ve Harika Kanatlar serisindeki işlevi

Harika Kanatlar dünyanın dört bir yanındaki çocuklara farklı paketler götürmekle görevli olan bir uçak grubudur. Bu yüzden Harika Kanatlar ekibinin tüm üyeleri,Jett’e, zor durumlarda kendi yetenekleriyle özel yardımlar sunmalarına yardımcı olur.

PAUL

Yine de Paul her zaman Jett, Dizzy, Mira, Büyük Albert ve diğerlerinin yaşadığı havaalanında kalan, trafiği kontrol eden ve herhangi bir sorun olmasın diye her yeri izleyen kişidir. Bir şey olduğunda, Paul onu gören ilk kişidir ve görev duygusu sayesinde herhangi bir tehlikeli durumu çözebilen bilgiye ve güce sahiptir.

Her zaman havaalanında kalan Paul, serideki otoriteyi temsil etmesi nedeniyle önemli bir karakterdir.

Paul ve yetenekleri

Paul bir uçak devriyesi ya da uçak polisi diyebiliriz. Dış görünüşü ise mavi ve beyaz renkleridir. Başının üstünde büyük bir sireni vardır. Herhangi bir durumda açabileceği ve başkalarının bir şeyler olduğunu bilmesini sağlayan harika bir sirene sahiptir. Ayrıca Paul trafiği kontrol ederken veya havaalanını izlerken, dahili telsizini kullanabilir.

  ROY & Kanatsız Harika Kanat

Böylelikle, Jett ve diğerleri gelen paketi teslim ederken havalimanları Paul’la her zaman emin ellerdedir. Çünkü Paul’unHarika Kanatlar ekibinde dürüst ve işbirliğine dayalı bir özelliği var.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu