Gizlilik Politikası

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin mevcut düzenlemelere uygun olarak Web sitemizde toplanan kişisel bilgilerin harikakanatlar.com’un sorumluluk dosyalarının bir parçası olması ve bu amaçla aşağıdaki amaçlar için işlenmesi:

  • Platformumuza bir kullanıcı olarak kaydolmaya karar vermeniz durumunda, sizi aynı kullanıcı olarak tanımlamak için gönüllü olarak sağladığınız verileri işlememiz ve size kayıtlı bir kullanıcı olarak sunulan farklı işlevlerine, ürünlerine ve hizmetlerine erişebilmemiz gerekir. Müşteri hizmetlerinden bizimle iletişime geçerek kayıtlı kullanıcı hesabınızı iptal edebilirsiniz.
  • Ticari ilişkimizle ilgili, yani Emirlerin, teslimatların, faturaların yönetimi, yasal, muhasebe ve vergi yükümlülüklerine uyma, ödeme yönetimi, ticari ilişkinin izlenmesi, anketlerin yapılması ile ilgili işlemleri yapmak. memnuniyet, talep yönetimi ve satış sonrası servis vb.
  • Sağlanan işlevler, satın alınan ürünler, yeni koleksiyonlar, bilgiler veya ticari promosyonlar ile ilgili güncellemeler veya bilgilendirici iletişim hakkında sizinle temasa geçin, sunulan ürün veya hizmetlerle ilgili kalite anketleri gönderin.
  • Satın alma işlemi sırasında size ve bize karşı olası sahtekarlığı önlemek için gerekli mekanizmaları devreye sokun. İşlemin hileli olabileceğini düşünürsek, bu işlem işlemin engellenmesine neden olabilir.
  • Platformumuza erişirseniz, tarama verilerinize analitik ve istatistiksel amaçlar için davranacağımızı, yani kullanıcıların Platformumuzla etkileşime girme şeklini anlamak ve böylece geliştirmeler yapabilmek için size bilgi vereceğimizi bildiririz.

Harika kanatlar‘a kayıt ve burada sunulan hizmetlerin kullanımı, bu Gizlilik Politikasını kullanıcı tarafından kabul edeceği anlamına gelir. Sonuç olarak, bu Gizlilik Politikası mevcut mevzuattaki değişiklikleri güncellemek, kişisel bilgi istemek, toplamak, işlemek ve kullanmak, yeni hizmetlerin ortaya çıkması veya başkalarının hariç tutulmasına ilişkin prosedürlerimizi güncellemek için revize edilebilir. Bu değişiklikler web’de yayınlanmasından itibaren geçerli olacaktır, bu nedenle yapılan değişikliklerden haberdar olmak için bu Gizlilik Politikasını düzenli olarak gözden geçirmeniz önemlidir.

Harika kanatlar, kişisel bilgileri korumak, kaybolmasını, çalınmasını, ifşa edilmesini, değiştirilmesini veya yetkisiz kullanımını önlemek amacıyla sistemlerinde teknik, idari ve örgütsel önlemler alır.

Başa dön tuşu