Karakterler

DONNİE & Harika Kanatların Tamircisi

Donnie, her şeyi düzeltmek için araçları nasıl kullanacağını bilen sarı bir uçaktır. Mekanik bir Harika Kanattır. En karmaşık sorunları çözmek için büyük yaratıcılığı vardır. Donnie işinde iyi olsa da, bazen sakarlığı tutar.

Harika Kanatlar ekibi; uzak ülkelerdeki çocuklara paketler ve hediyeler götürmekle yükümlü uçak, helikopter ve jetlerden oluşan bir ekiptir. Maceraların devam etmesi için birbirlerinin yardım etmesi gereken birçok üyeden oluşmaktadır. Güney Kore yapımı bu animasyon serisi, takım çalışması, dayanışma, cömertlik, sevgi, sadakat, yaratıcılık, problem çözme ve çocukların erken yaşta öğrenmeleri için zorunlu olan diğer önemli değerleri gösterir. Farklı karakterler ve kişiliklerle birlikte çocukların gösteride öğrenebildiği birçok harika özellik vardır.

Donnie mavi renkli bir uçaktır. Diğer üyelerin mekanik arızalarından ve araçlarından kaynaklanan her şeyi düzeltme yeteneği olan mavi-sarı bir uçaktır. Ayrıca Donnie her bir aracı nasıl kullanacağını ve araç parça yedeklerini değiştirmeyi biliyor. Bu yüzden Donnie Jett’in ekibine yardımcı olmak için tamir etmesi ve zorda kaldığı diğer durumlarda ki ilk tercihidir.

DONNİE

Donnie hayal ettiği hemen her şeyi yapabilir. Donnie takım için çok önemlidir. Çünkü motorlarında ve kanatlarında arızalar çıktığında, uçarken paketleri teslim etmeye yardımcı olur. Bu hasarı düzeltebilir.

Donnie ekibi destekleme konusunda gelince oldukça cana yakın, yardımsever ve işbirlikçidir. Kişiliği ile ilgili belki biraz sessizdir. Bu yüzden Donnie genellikle ekibinin destek çağrısını bekliyor ve onlara her türlü fırsatta görev duygusuyla yardım etmeyi seviyor. Harika Kanatlara yardımcı olmak için her zaman çok uzak mesafelere seyahat etmeye isteklidir. Donnie, yaratıcılığı ve problemleri çözme yeteneğini ve ileri düzeydeki bilgiyi düzeltmekle birlikte, ekibin her zaman görevini yerine getirmesi ile ilgilenmektedir.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu