Karakterler

JEROME & Harika Kanatların Süpersonik Jeti

Jerome uçuşlarında dans etmeyi seven bir dublör uçağıdır. Jett veya Dizzy’nin sorunları olduğunda, Jerome eğlenceli şekilde sorunlarını çözmelerine yardımcı olur. Büyük kalbi onu Harika Kanatlar ekibinin en sevilen takım arkadaşlarından biri yapıyor.

Jerome erkek akrobatik bir savaş uçağıdır. Dansta iyidir. Kendisini yeteneği, zamanlaması ve harika bir gülümsemesi ile tanımlıyor.

Jerome çok rekabetçidir ve sık sık Jett ile yarışıyor. Savaş jetleri askeri geçit törenlerinde gösteri yapmak için kullanıldığından, Jerome akrobasi ve koreografide çok yeteneklidir. Buna ek aynı zamanda bir robot olarak, genellikle dans ve gösteri organizesi aktiviteler yapabilir.

JEROME

Jerome, Jett’in her zaman ona yardım etmek için en iyi seçim olduğunu düşündüğü düşünür. Çünkü paketin teslim edileceği ülkeye çok hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Jerome biraz gürültülü olarak kabul edilebilir ama her zaman yardım etmeye isteklidir ve ilgi odağı olmayı sever.


Jerome, sarı detayları, büyük burnu ve güçlü motoru olan mavi süpersonik bir jettir. Bu ona havada yüksek bir hıza ulaşma fırsatı verir. Bu yüzden Jerome şovdan hoşlanan ve her zaman Jett tarafından tercih edilen kahraman bir uçaktır.

Aslında, bu ikisi görevleri tamamlamayı severler ve her zaman birbirlerine yardım etmeye istekli harika dostlardır. Jett’in tüm önemli paketlerini teslim etmek için ortaya çıkan sorunları çözmek için harika fikirlere sahiptirler.

Güçlü ve hızlı bir jet olduğu için Jerome birkaç bölümde ortaya çıkıyor. Jerome ilk etapta fark edilmemesi zor olan kişiliği ile sadık bir kalple ve her zaman görevini yerine getirmektedir.

Bu şekilde Jerome, kişiliği, motoru, hızı ve büyük bir kalbi sayesinde Harika Kanatlar gösterisindeki en sevilen karakterlerden biridir.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu