Karakterler

BÜYÜK KANAT & En Büyük Harika Kanat

Büyük Kanat, sarı çizgili, mavi ve beyaz bir yolcu uçağıdır. Havaalanının en büyük Harika Kanatlar üyesidir. Jett, Dizzy, Donnie ve diğer kanatların tüm özel görevlerine eşlik etmektedir.  Büyük Kanat en büyük uçak olmasına rağmen, seyahatleri sırasında robot olma yeteneğine sahip olmayan tek uçak. Bunlara ek olarak, onu utangaç ve ayrı kılan bir kişiliği vardır.

Harika Kanatlar, konuşabilen ve hareket edebilen uçakların oynadığı bir çizgi film. Çocukların sevdiği fantastik bir dünyada gerçekleşmektedir.  Sadece uçak çizgi filmi değildir. Tüm uçaklar, botları, trenler ve kamyonlarla birlikte günlük maceralar yaşarlar. Aslında Büyük Kanat farklı bir görevi olan dev bir uçak.

Dünyayı dolaşıyor

BÜYÜK KANAT

Robot moduna dönmese de Harika Kanatlar onu çok seviyor. Dizideki görevi, yolcu taşıması gerektiğinde takıma yardım etmektir. Görevlerde uçarken hızını gösteren bölümlerde sıkça görünmektedir.

O çok büyük mavi beyaz bir uçaktır. Tüm havaalanlarında dünyayı dolaşmak için görülebilen tipik jumbo yolcu uçağıdır. Büyüklüğüyle karşılaştırıldığında diğer Harika Kanatlar çok küçük görünüyor, fakat küçük hayvanların önünde ne kadar korktuğunu görmek çok komik. Jimbo’nun hamsterı onun için çok korkutucu bir hayvan.

Gerçek bir yardımcı yıldız

Harika Kanatlar ile iyi vakit geçirdiğini gösteren bölümler var. Diğer takıma karşı gücünü kanıtlamak gibi bir ihtiyacı yoktur. Tüm oyunları kazanması çok kolay ama yine de eğlenmek için birlikte oynuyorlar.

Ona sürpriz yapan bir bölüm var. Üç çocuğu mutlu etme görevini gerçekleştirmesi için Jett’e yardım etmeye karar verdi. Güney Amerika’da bir ülke olan Peru’da, her zaman birlikte uçmayı hayal eden Jett’le beraber üç çocuk var. Ne yazık ki Jett yolcu taşıyamadığı için Jimbo, Büyük Kanat’ın bu önemli yolculuğu yapmasının çok iyi bir karar olduğunu düşünür.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu