Karakterler

SKY & Yeni Hava Trafik Kontrolörü

Sky, Kontrol Kulesi’nin yeni danışmanı. Amcası Jimbo dünyayı dolaşmaya gitti ve artık kuleden Sky sorumludur. Bu yüzden Harika Kanatlar gezilerinde hiçbir görev başarısız olmaz. Sky birçok ülkeyi ziyaret etti. Bu yüzden Jett bir göreve başladığında, Sky o ülke hakkında bildiği her şeyi ona anlattı. Sky her zaman elektronik scooter’ında gezmektedir.

Çocuklar en iyi arkadaşları olan Harika kanatlar ile gökyüzüne çıkmayı hayal edebilirler. Serinin en sevilen karakterlerinden biri tatile çıktı ve 2. sezonda Sky, yeni hava trafiği kontrolörü olarak çok sevildi. Jimbo’nun yeğeni, teslimatları zamanında yapmanın anahtarı olacaktır. Yeni bir Harika kanatlar sezonuna hoş geldiniz!

Uzman ve genç trafik kontrolörü

Havaalanında ve bilgisayarında ne kadar yetenekli olduğunu gösteren genç bir kız. Bu kadar genç olmasına rağmen, dünyanın her yerini gezdi ve ülkelerle ilgili her şeyi biliyor. Artık Jett’e görevleri için çok önemli ve özel detaylar vermekle görevli.

SKY

Sky Havaalanındaki tek insan ve ana hava trafik kontrolörü. Jimbo gibi kontrol odasının kalbidir. İstenen teslimatla ilgili tüm bilgileri vermek için havaalanı hoparlöründen Jett’i arar. Her bölümün başında onu hazırlamanın yanı sıra, görevi tamamlamak için doğru yolu gösterir.

Takımın harika üyesi

Bu genç kız kesinlikle çocuklar tarafından en sevilen karakter olacak. O herkesin aşık olduğu türden bir kız. Sky karizmatik ve havalı bir tarza sahip. Bütün kızlar şık görünmek ve hoş tırnak tasarımlarına sahip olmak ister. Tüm kontrol düğmelerine sevimli pembe tırnak boyası koyar. Havalı tarzının yanı sıra, yüksek teknolojiyi de bilmektedir.

Her zaman kaykayı andıran ve havada uçmasını sağlayan havalı bir kaykayı vardır. Sky ayrıca sanal bir ekran kullanıyor. Böylece çocuklar havada gözüken görüntülerle ülkelerin özelliklerini öğrenecekler. Güzel yeşil gözlü bu kız, Harika Kanatların en taze ve parlak üyesidir.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu