Karakterler

POPPA & En İyi Yardım Eli O

Poppa, Donnie’nin babası ve Harika Kanatların mekanik uçağı. Bir robota dönüşen harika bir kamyon. Çok şefkatli ve her zaman Donnie’yi koruyor. Özellikle gergin olduğunda ya da dehşete düştüğünde ona güven veriyor Poppa, Harika Kanatların başları derde girdiğinde yardımcı olur ve görevlerinde kullandıkları araçları kurtarır.

Havaalanları tüm ülkelerde önemli bir rol oynamaktadır. Tüm dünyaya gelen – giden yolcu ve yük taşımacılığı burada gerçekleşir. Uçaklar tek başına yeterli değil. Geri çekilme römorkörleri, servis otobüsleri ve kargo kamyonlarınıda görebilirsiniz. Tabii ki, Harika Kanatlar’in muhteşem havaalanında da durum böyle. Poppa, bu muhteşem havaalanında yaşayan bir kamyondur .

İki Harika Kanat çok benzer

Fiziksel görünüşe bakıldığında, Poppa ve Donnie birbirine çok benziyor. Bu yüzden onun sesi yüzünden çocuklar hemen Poppa’nın Donnie’nin babası olduğu sonucuna varıyorlar. Her ikisi de sarı – mavidir ve birlikte çalışırlar. Robotlara dönüşebilmelerine rağmen, bunlar çok farklıdır. Donnie amfibi bir uçak, Poppa ise tekerlekleri olan bir kamyondur.

POPPA

Donnie, çeşitli araçları tamir etme konusunda gerçekten çok başarılıdır. Poppa, Donnie’nin asistanı olarak yardımcısı gibi çalışıyor.

Takım için yardım eli

Poppa günlük maceraların bir parçası ve takım için bir yardım elidir. Her zaman ihtiyaç duyulduğunda destek veren ekibin yanındadır. Tüm yüklerin nakliyesinden sorumludur. Fakat Harika Kanatlar onu her zaman yanlarında taşıyamıyor.

Donnie’nin kendileri için ürettiği robot kıyafetlerine ihtiyaç duyduğu bölümlerde, Poppa diğerlerinin olduğu yere gitme konusunda hiçbir sorunu yok. Kanatları olmamasına rağmen onu hızlı yapan tekerlekleri var. Bir bot haline dönüşmesi sayesinde Harika Kanatların ona ihtiyacı durumunda her zaman hazırdır.

Benzer İçerikler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu