Bebekler

Çocuklarınız ve Yeni Yürüyen Çocuklar İçin En Popüler Cadılar Bayramı Kitabı

Cadılar Bayramı kutlamaları için süsledikleri ürkütücü, tuhaf ve yaratıcı ıvır zıvırlar nedeniyle özellikle Cadılar Bayramı kutlamaları çocuklar için çok eğlenceli ve ilgi çekicidir! Cadılar Bayramı hakkında konuştuğumuzda, çocuklar enerji ve heyecan doludur, bu yüzden bu enerjiyi yapıcı bir şekilde kullanmak için, onları 90’lardan bu ürperti garanti edecek ve tüylerini diken diken edecek bu klasik çocuk Cadılar Bayramı kitaplarını okumaya ikna etmeyi deneyin!

İçindekiler

Bebekler İçin En İyi Cadılar Bayramı Kitapları

Aşağıda, küçük çocuklar için klasik Cadılar Bayramı çocuk kitaplarından bazıları önerilmektedir:

1. Perili Bir Evin İçinde

Yazar – Alyssa Satin Capucilli

Yeni yürümeye başlayan çocuklar tarafından oldukça sevilen bir redbus uzun hikaye okuması. Yavaş yavaş kendi üzerine inşa etmeye başlar, bu da onu küçük çocuklar için ilginç kılar. Kendi başlarına okumaya başlamamış. Fakat birlikte okumakla ilgilenen çocuklar için harika.

2. Peek-a-Boooo!

Yazar – Marrie Torres Cimarusti

Çocuklarınıza tüm komik ve ürkütücü Cadılar Bayramı karakterlerini tanıtmayı planlıyorsanız, bu kitap tam size göre! Her sayfada bir cadı, iskelet ve ellerinin arkasına saklanan ve okuyucularla peek-a-boo oynayan Frankenstein gibi eğlence dolu Cadılar Bayramı karakterleri var. Karakterin ellerini veya kanatlarını kaldırdığınızda karakterin yüzü ortaya çıkıyor ve hepsinin korkutucu değil mutlu ve sevimli yüzleri var!

3. Maisy’nin Cadılar Bayramı

Yazar – Lucy Cousins

Bu, küçük çocuklar için Cadılar Bayramı ile ilgili şirin bir kitap. Filmde bir fare olan Maisy ve doğru Cadılar Bayramı kostümlerini araştırması yer alıyor. Hikaye, Cadılar Bayramı için giyinmeye komik bir giriş sunuyor ve bu sevimli ve tatlı fare Maisy’de çocukların çok sevdiği bir şey var!

4. Yarasa Yutan Yaşlı Bir Kadın Vardı!

Yazar – Lucille Colandro

Çocuklar arasında sansasyonel bir hit olan bu kitap, ‘Sinek yutan yaşlı bir kadın vardı’ adlı ünlü şarkının yeniden çalışması. Bu kitapta, boyutları daha büyük ve daha büyük olan bir grup Cadılar Bayramı karakterini yutar ve sonuna doğru yaşlı kadın geğirir. Çocuklarınızın oldukça komik bulacağı sevimli ve komik bir kitap!

5. İskelet Hıçkırıkları!

Yazar – Margery Cuyler

Hıçkırıklardan kurtulamayan bir iskelet hakkında saçma ve öngörülebilir bir kitap ve tüm eski numaraları deniyor! Çocuklarınızın eğlenceli ve ilginç bulacağı hikayeyi basit ve anlaşılması kolay!

6. Süpürge Üzerinde Oda!

Yazar – Julia Donaldson

  Küçük Çocuklara Hayvan Seslerini Taklit Etmeyi Öğretmek

Bir cadı ve ürkütücü olmaktan çok uzak bir kedinin klasik bir hikayesi, bu da onu Cadılar Bayramı karakterlerinden kolayca korkan küçük çocuklar için harika bir Cadılar Bayramı kitabı yapıyor! Hikaye, arkadaşlık ve çevremizdeki herkese yer açmak hakkında önemli bir mesaj veriyor!

7. Canavar Sorunu!

Yazar – Lane Fredrickson

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için sevimli ve güçlendirici bir hikaye kitabı, ustalıkla yazılmış ritim ve tekerleme formatındaki metinleri çocuklar için ilginç kılıyor. Hikaye, bütün gece ziyaretleri nedeniyle uykudan mahrum kalan cesur bir kız olan Winifred’in etrafında dönüyor. Bu yüzden bu canavarlardan kurtulmak için bir plan yapıyor ama sonunda, canavarlardan kurtulmasına yardımcı olan kazara bir öpücük!

8. Canavarlar Brokoli Yemiyor

Yazar – Barbara Jean Hicks

Çocuklarınızın seveceği gerçekten sevimli bir kitap. Yedikleri ve yemeyecekleri şeyler dahil canavarlarla ilgili. Yediğimiz yiyecekler ve yeni şeyler denemek hakkında bir konuşma başlatmanın eğlenceli bir yolu!

9. En Kötü Canavar

Yazar – Pat Hutchins

Bu sevimli ve eğlenceli kitap size ve çocuklarınıza iyi bir kahkaha atar! En kötü ve korkunç canavar olmak için rekabet etmeye çalışan iki kardeş Hazel ve onun bebek kardeşi hakkında sevimli bir hikaye!

10. Bebeğin Balkabağı nerede?

Yazar – Karen Katz

Bu, gerçekten sevimli ve sevimli bir kapak kitabıdır! Küçük elleri meşgul edecek ve aynı zamanda çocuğun sonuna kadar sabırla oturmaya olan ilgisini çekecek!

Okul Öncesi Çocuklar İçin Harika Cadılar Bayramı Kitapları

En çok tavsiye edilen Cadılar Bayramı öncesi kitaplarını bulmak için okuyun:

1. Balkabağı Gözü

Yazar – Denise Fleming

Ürkütücü bir Cadılar Bayramı gecesinin heyecanını hissedecek yaştaki okul öncesi çocuklar için harika bir Cadılar Bayramı kitabı. Kitap, çocukları aktif bir şekilde meşgul eden resimler ve güzel tekerlemelerle doludur.

2. AlphaOops: H Cadılar Bayramı için!

Yazar – Alethea Kontis

Çocuklar için parlak resimler ve mükemmel bir hikaye içeren sofistike bir alfabe kitabı! Yeni kelimeler sunar ve çocukların kelime dağarcığını geliştirir!

3. Kaçak Kabak

Yazar – Kevin Lewis

Bu sevimli küçük hikaye, maceracı küçük bir balkabağı ve Cadılar Bayramı maceraları hakkındaki hayalleri hakkındadır, annesi de onunla birlikte oynar! Detaylı resimlerle dolu komik bir kitap.

4. Kostüm Taklitçisi!

Yazar – Maryann MacDonald

  Küçük Çocuğunuzun Yapmayı Seveceği 6 Şey

Bu tatlı küçük hikaye daha çok kardeşlerin rekabetiyle ilgili. Bu, iki kız kardeş hakkında bir hikaye ve her Cadılar Bayramı’nda, abla dikkatleri üzerine çekiyor ve küçük olan kıskanç ve sinirli hissederek gölgede kalıyor. Sonlara doğru, küçük kız kardeşi spot ışığına girdiğinde duygularını paylaşıyor!

5. Bazı Canavarlar Farklıdır!

Yazar – David Milgrim

Sevgi ve kabullenme hakkında çok güzel bir kitap! Okuyuculara olumlu bir his ve kendini kabul etme bırakılır!

6. Dem Kemikler

Yazar – Bob Barner

Dem kemikler iki kitabın birleşimidir! Küçük çocuklar için mükemmel olan Cadılar Bayramı’ndan esinlenilmiş iskelet çizimleri içerir ve ikinci kısım daha büyük çocuklar için tasarlanmış daha uzun metinler içerir! Güçlü bir Cadılar Bayramı temasına sahip harika bir kitap ve aynı zamanda çocuklara insan vücudunu öğretmeye yardımcı oluyor!

7. Utangaç Annenin Cadılar Bayramı

Yazar – Anne Broyles

Yeni gelen ve Cadılar Bayramı’na aşina olmayan bir aileyi konu alan sevimli bir Cadılar Bayramı temalı kitap. Çocuklar tatilin tadını çıkarırken anne biraz utangaç ve temaya ısınmakta yavaş kalıyor!

8. Canavar Karmaşası!

Yazar – Margery Cuyler

Monster Mess, sizi korkutmaktan çok pisliği temizlemekle ilgilenen bir canavar hakkında komik tekerlemeler hakkında kafiyeli bir kitap! Resimler korkaktır ve çocuklar onu takip eder ve canavar evdeki karmaşayı arar ve düzeltir!

9. Uzaklaş Büyük Yeşil Canavar!

Yazar – Ed Emberley

Çocuklara Cadılar Bayramı canavarlarının tam kontrolünü veren etkileşimli bir yaklaşıma sahip sevimli bir kitap! Ayrıca çocukların kendi korkularını da anlamalarına ve kontrol etmelerine yardımcı olur!

10. Eğer Canavarsan Ve Biliyorsan

Yazar – Rebecca ve Ed Emberley

Çeşitli yaş gruplarından çocuklar için sevimli bir canavar kitabı! Bu, ‘Mutluysan ve biliyorsan!’ Şarkısının komik bir yeniden düzenlemesidir. Ayrıntılı çizimler ve karakterler oldukça eğlenceli ve çocukları eğlendirecek!

Kitaplar, çocuklarınızı ülke çapında kutlanan çeşitli festivallere ve bayramlara tanıtmanın en iyi yoludur! Çocuklar için Cadılar Bayramı kitapları, arka plan bilgilerini ve Cadılar Bayramı gelenekleri hakkında bilmeleri gereken her şeyi oluşturmaya yardımcı olacak!

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklarınızla Cadılar Bayramının Keyfini Çıkarmak İçin Ürkütücü Fikirler
Korkunç Bir Zaman İçin Çocuk Dostu Cadılar Bayramı Partisi Oyunları
Çocuklar Cadılar Bayramı Partisi İçin Mükemmel Olacak En İyi Şarkılar

Benzer İçerikler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu