Bebekler

Bebek Partisi? İşleri Eğlenceli Hale Getirecek Parti Oyunu!

Çocuklar için en iyi parti oyunlarıyla çocuğunuza çok sayıda özel doğum günü anı verin. Çeteye katılın. Genç beyinler sevimli bulmacalar üzerinde çalışırken ya da küçük ayaklar küçük ödüller kazanmak için yarışırken gülün. Kıkırdayarak yürümeye başlayan çocuklar için bu oyun fikirleriyle çok fazla heyecan getirin; neşeyi seveceksin!

Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun partisindeki arkadaşlarının kıkırdamalarının ve heyecanlarının arkasındaki sebep olmak ister misiniz? Sizi kesinlikle iyi hazırlayacak eğlenceli ve ilgi çekici oyun fikirlerinin derlemesine bir göz atın. Yeni yürümeye başlayan çocuk misafirleriniz, günlerini özel kılma çabalarınız için sizi sevecekler!

İçindekiler

Eğlenceli Bebek Partisi Oyunları ve Denemeyi Kaçırmayacağınız Aktiviteler

1. Çerez Kutusunu Verin

Popüler “paketi geçmenin” yürümeye başlayan çocuk dostu bir karışımı olan bu oyun, yeni yürümeye başlayan çocuklar için kolay parti oyunları listesinde üst sıralarda yer alıyor. Tercihen daire içinde oturan çocukların çoğunun tercih ettiği markanın çikolatalı kurabiye kutusunun etrafından dolaşın. Müzik durduğunda kutuya sahip olan kişi, çantadan bir ödül ve bir kurabiye aldıktan sonra çemberden ayrılmak zorundadır. Bu, her zaman kazan-kazan olacak yeni yürümeye başlayan bir parti için olan oyunlardan biridir.

2. Onu takip edin; O Lider

Çocuklar için ev içi parti oyunları eğlencelidir. Fakat onları dışarıda da oynamanız gerekir. Küçük misafirlerinizi bir lideri takip ettirin. Oh evet, arkadaş canlısı bir yetişkinin arkasında sıraya girmeyi ve bahçenizde hızlı bir yolculuğa çıkmayı çok sevecekler. Önlerine küçük engeller koyarak oyunu daha da heyecanlı hale getirin. Oyuncakların, bankların, elbise askısının ve diğer engellerin üzerinden ya da etrafından geçen minik ayakları seyretmeyi seveceksiniz. Daha fazla eğlence eklemek için, liderlerinin komik eylemlerini (bacak tekmeleme ve kol sallama gibi) takip etmelerini isteyin.

  Çocuklarınız ve Yeni Yürüyen Çocuklar İçin En Popüler Cadılar Bayramı Kitabı

3. Balonu Devretmek

Gitmeden önce “bu eski bir şey”, bir ara verin. Bu fikir, yeni yürümeye başlayan çocuklar için eğlenceli parti oyunları listesinde hala kazanan olmaya devam ediyor! Oyun göründüğü gibi, ama bir bükülme ile. Canlı müzik eşliğinde büyük, parlak renkli bir balonun etrafından geçin. Durduğunda, yürümeye başlayan çocuktan balonu taşımasını ve odada bir yerde gizli bir hediye aramasını isteyin. Her hediyenin üzerinde belirli bir numara yazılıdır. Tüm hediyeler bulunduktan sonra, çocukları benzer balonlarla sayısal sıraya göre sıralayın. Ardından, onları altlarına oturtun ve daha büyük bir hediye için bitiş çizgisine doğru karıştırın.

4. Balonu Yakala

Küçük çocuklar için parti oyunu fikirlerinizi bir balon makinesi olmadan tamamlayamazsınız. Çocuklar makinenin etrafında frezelemeyi ve yapabildikleri kadar çok baloncuk yakalamayı çok ister. Açıkçası, en çok baloncuğa sahip olan kazanır. Bir kez bittiğinde, daha hatalı olanları yakalayarak baloncuk yapıcının etrafında koşmaya devam edebilirler. Muhtemelen, onları eğlendirmek için başka bir oyuna ihtiyacınız olmayacak!

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için bu eğlence dolu parti oyunu fikirleri, öngörülemeyen veya dikkati dağılmış katılımcılar için de büyük bir hit olacağını kanıtlayacak. Sadece esnek olun. Seçtiğiniz bir oyunda çocukları sıkılır veya huzursuz bulursanız; sadece kendi avantajlarına göre ayarlayın. Bir kez daha heyecanla parıldayan yüzlerini göreceksiniz!

Benzer İçerikler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu