Karakterler

SAMMY & Sevimli Bir Asansör Kamyonu

Sammy, Harika Kanatlar ekibinin yaşadığı havaalanında çalışan kaldırma aracıdır. Paketleri havaalanının bir ucundan diğer ucuna taşıyarak gönderilerde yardımcı olmayı ve erken kalkmayı seviyor. Sammy, en karmaşık görevlerde bile işini hassasiyet yapan ve işinde çok dikkatli ve düşünceli bir araçtır.

Harika Kanatlar serisi çocuklar için başarılı bir programdır. Popülerliği, farklı birçok ülkeye ulaştı. Bu yüzden farklı dillere çevrildi. Dünyanın her yerinden çocuklar Harika Kanatlar’ın muhteşem havaalanını ve her bölümde orada gerçekleşen hikayeleri sevdiklerini söylediler. Sammy havaalanında yaşayan ve günlük işlerin bir parçası olan sevimli bir kamyondur.

Süper kaldırma kamyonu

Harika Kanatlardan hiç bahsetmiyoruz ama Sammy, maceraların tamamlanmasını mümkün kılan ekibin bir parçası. Bir havaalanının ortamı gerçekten çok telaşlıdır. Bavullar, çantalar, paketler ve gelen giden kutular. Tüm bu kutuları düzenlemede ve dağıtmakta bir görevli olmak zorunda. Bu görevi ise yerine getiren bir Harika Kanat değil, Süper kaldırma aracı Sammy’dir.

SAMMY

Sammy küçük ve kompakttır. Bu parlak sarı asansör kamyonu hızlı hareket eder ve çok neşelidir. Sammy’nin kutuları organize ettiğini ve çok üretken olduğunu görebilirsiniz.

Dünya Havaalanında

Tüm görevlerin atanması Dünya Havaalanında yapılır. Tüm bölümler burada başlar ve biter. Farklı bir başlangıç ​​yeri olan bir bölüm yok. Bu bölümler, Harika Kanatlar’ın diğer karakterleriyle çalışma ve konuşma fırsatlarıdır. Sammy ise çok sık görünmeyen küçük bir karakterdir.

Harika Kanatların depoya girip Sammy’yi biraz üzdüğü bir bölüm var. Neler olup bittiğini sordukları zaman; ağır kutuları kaldırmaktan yorulduğunu söylemiştir. Neşelenmek için en sevdiği şey biraz müziktir. Sammy çalışırken en iyi dansı yapan sahneyi izleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu