Karakterler

CHACE & Özel Ajan

Chace Harika Kanatların özel ajanı olduğu için gizli görevleri sever. Her zaman çalışmaya hazırdır. Chace her vakayı çözmek için mükemmel bir zekaya sahip. Chace sadece bir robot veya uçak haline gelmekle kalmaz aynı zamanda her türlü araca da dönüşebilir. Yüksek teknolojiye sahip cihazları onu en usta Harika Kanatlardan biri yapar.

Harika Kanatlar 2. sezondaki yeni karakterleriyle daha popüler. Büyükten devasa bir başarıya geçti. Chace bunun bir parçası. Erkek mavi casus uçağının çok heyecan verici bileşenleri var: araçlar ve daha fazla özellikler. Bu karakter, bölümlerdeki bütün görünüşlerinde çocukların tüm dikkatini çeker.

Filodaki en havalı uçak

Tüm Harika Kanatlar, uçaklardan botlara dönüşebilir ama Chace bunun ötesine geçer. Çocuklar bunun ne tür bir araç olacağını görmek için sabırsızlanıyor. Neredeyse tüm Harika Kanatlar iki şekil olabilir. Fakat Chace neredeyse her şekle dönüşebilir. Dolayısıyla çocuklar bu özelliğinden çok hoşlanırlar.

CHACE

Uçak, robot, arazi aracı, denizaltı ve hatta yolcu aracı olabilir. Dönüşüm kapasitesi şaşırtıcı seviyededir. Bu durum takımın her türlü sorunu çözme konusundaki endişelerini hafifletmeye yardımcı oluyor. Chace Kanatların karşı karşıya olduğu yeni zorluklara ve gizli görevlere hep hazır.

Mükemmel gadget’ı bulma

Chace en iyi donanıma sahiptir. Kendine güveni onu Harika Kanatların çok özel bir ajanı yapıyor. Farklı türdeki araçlara dönüşebilmesinin yanı sıra, birçok ileri teknoloji ve ilgi çekici araca sahiptir. 

Jett’in dev bir balinanın göbeğinden kaçmasına yardım ettiği bölümde, tüm dönüşüm kapasitesini ve sahip olduğu tüm araçları gösterir. Özel radarlara sahip maskelerden, aletlere kadar hepsini görebilirsiniz. Chace herhangi bir görevi başarmak için en doğru seçimdir.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu