Karakterler

ASTRA & Uzaktan Bir Yıldız

Astra, Uluslararası Havaalanında yaşamayan tek Harika Kanattır. Astra bilimi sever ve bilim dünyası hakkında derin bir bilgiye sahiptir. Kollarında birçok şekil ve fonksiyona sahip lazerler var. Astra, uzay gemisi ve büyük mavi gözler şeklindedir. 

Gezegenler, kuyruklu yıldızlar, asteroitler ve evrendeki milyarlarca yıldız uzayı seven çocuklar için çok çekicidir. İster inanın ister inanmayın ama çocuklar güneş sisteminin tüm gezegenlerini ve ötesindeki şeyleri bilme konusuna büyük ilgi duyarlar. Astra Harika Kanatlar serisinin izleyicilerini büyüleyen bir yıldızdır. 2. sezondaki ilk ortaya çıkışından bu yana bazı bölümlerde karşımıza çıkmaktadır.

Dış mekan onun evi

O havaalanında diğerleriyle birlikte yaşamayan tek Harika Kanattır. Fakat Dünya’da neler olup bittiğini her zaman bilir. Bu beyaz uzay uçağı, sürekli olarak bu dünyanın dışındaki maceralara kapalıdır. Diğerleri gibi, uçaktan botlara dönüşebilen süper bir uçan kanattır.

ASTRA

İnanılmaz bir uzay uçağı

Astra herkesin öğrenmek istediği ama bilinmeyen bir dünyanın parçasıdır. Astra kendine özgü bakış açısı ve son derece gelişmiş teknolojisi ile bunun bir bölümünü göstermeye geliyor. Astra uzaylılarla ilgilenmek için mükemmel bir uçaktır. Uzaylıları tarama ve Jett’e onları bütün galakside görüp görmediğini söyleme gücüne sahiptir.

Aynı zamanda inanılmaz bir uzay izleyicisi var. Çok yenilikçi ve harika efektlerle son derece güçlü. Astra’nın uzaylılar veya kontrol dışı robotlarla ilgili bölümlerinde bu süper ekibin bir parçası olduğunu görebilirsiniz.  Çocuklara yardım etmek ve mutluluk vermek için orada olacak.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu