Karakterler

TODD & Yeni Bir Harika Kanat

Kim her zaman yeraltında? Todd, burnu olan bir Harika Kanat. Burnunun pek çok kullanım alanı vardır: Gömülü hazineyi bulmak için kazmaya, Donnie’nin alet kutusunun somunlarını vidalamaya ve herhangi bir yüzeyi delmeye yarar. Tood, Dünya’ya ve toprağa dalmayı olmayı seviyor!

Harika Kanatlar, 2. sezon için yeni karakterlerini ortaya koydu. Kuşkusuz tüm çocuklar Jett, Donnie, Dizzie, Jerome, Paul, Mira, Bello ve Büyük Albert’i çok seviyor. Hepsi farklı ve harika maceralar vaat ediyor. Todd ise bu yeni filonun bir parçası. İnşaat makinelerini seven çocuklar onu daha çok sevecek.

Özel burunlu Harika Kanatlar

Kazıcı ve kamyonlarla oynamaktan hoşlanan çocuklar, Todd’un Jett’in görevleri yerine getirmesine yardımcı olduğu bölümleri kaçırmaz. Kazmanın birçok sorunu çözebileceği durumlar vardır. Bu durumda, Sky seçimini yaptığında Todd ilk seçenekte olacak.

TODD

Todd’un en önemli özelliği özel sarı burnudur. Bu özellik kazı ve kazma gerektiğinde işe yarayan bir özelliktir. Toprağa kolayca dalmayı sağlayan büyük bir matkap burnuna sahiptir. Jett, Todd’u dinleyerek ona yardım etmek için orada olduğunu haber vermesi yeterlidir.

Delmek çok yardımcı olabilir

Baretli bu kahverengi erkek inşaat uçağı, burnunu delik kazabilen ve engelleri kaldırabilen bir matkap olarak kullanır. Kirlenmeyi umursamıyor ve yeraltında olmak onun için bir zevk. Burnunu çevirerek bazı işleri bu sayede çözmektedir. Mesela Todd, Donnie’ye civataları vidalamasına yardım eder.

Ayrıca burnunu döndürmenin çok faydalı olduğu bölümler var. Burnu dönmeye başladığında çok güçlü bir çekme gücü olabilir. Civata vidalamak, gömülü hazineleri kazmak ve delik açmak gibi…

Çocukların Todd’un inşaat bölümlerinde kesinlikle keyif alacaklarına eminiz.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu