Gençler

Basit Çocuk Ağaç Evi Fikirleri

Çocuklar arka bahçelerinde bir ağaç ev isterler. En sevdikleri saklanma yeri ve arkadaşlarıyla kendi büyülü masallarını yaşadıkları bir yer. Treehouse, çocuklarınız için ağacın tepesine tünemiş küçük bir ev değildir; onlar için birçok hayali, sırları ve konuşmaları saklar. Çocuğunuz her zaman ağaç evini ve onunla ilişkili sihri hatırlayacaktır. Sonunda çocuğunuza istediği ağaç evini vermeyi planladığınızda, aynı derecede özel olması gerekir. Ve sevgili bebeğiniz için sizin tarafınızdan yapılmış bir ağaç evden daha iyi ne olabilir? İşte çocuğunuz için bir tane inşa ederken kullanabileceğiniz bazı ilginç ağaç ev tasarımları.

İçindekiler

Küçüklerin Oynaması İçin Harika Ağaç Evi Tasarımları

Çocuğunuz bir ağaç ev istiyor ve onun güvenliği konusunda endişelisiniz. Bir ebeveyn olarak, çocuğunuzun güvenliği ile ilgili endişeleriniz haklı. Fakat çocuğunuza büyülü ağaç evini vermemek de mantıksızdır. Güvenli bir ağaç ev sağlamak için rasyonel bir çözüm, kendiniz bir ağaç ev yapmaktır. Çocuğunuz için bir ağaç ev yaptığınızda, onu tamamen test edecek ve küçük çocuğunuz için güvenliğini sağlayacaksınız. Bu yüzden aletlerinizi alın ve düşünme başlığınızı takın ve küçük çocuğunuzu şaşırtmak için güzel bir DIY ağaç ev yapın.

Çocuklar için nasıl ağaç ev yapılacağını merak ediyorsanız, işte size ilham alabileceğiniz bazı DIY ağaç ev tasarımları.

1. DIY Çocuklar İçin İki Seviyeli Ağaç Ev

Şimdi bir ağaç ev büyülü, ama onu iki katlı yaptığınızda büyülü olmanın ötesine geçiyor. Çocuğunuz için daha eğlenceli hale getirmek için ilk seviyeye bir slayt da ekleyebilirsiniz.

2. DIY Palet Ağaç Evi

Bir palet ağaç evi yapmak basit bir DIY projesidir. Güzel bir ağaç ev yapmak için paletleri doğru şekilde bağlamanız ve sabitlemeniz yeterlidir.

3. DIY Gazebo Treehouse

Bir ağaç ev, yükseltilmiş bir çardak, büyüdüğünde bile çocuğunuz için idealdir. Bir ağaç evde oynamak için artık küçük olmadığında bile çocuğunuzun seveceği bir anı olacak.

  Çocuklar İçin İlginç Çam Koni El Sanatları

4. DIY Kıvırcık Slayt Ağaç Evi

Çocuğunuzun ağaç evini de oyun alanı yapın. Ağaç evinin bir tarafına kıvrık bir slayt ekleyin ve çocuğunuzun ağaç evlerinden aşağı kıvrılmanın keyfini çıkarmasına izin verin.

5. DIY Yürüyor Oyun Evi

Bu oyun evi, küçük çocuklar için mükemmeldir. Gözetiminizdeki küçük çocuğunuz bu güzel ağaç evde tek başına veya arkadaşlarıyla oynamanın tadını çıkarabilir.

6. DIY Platform Ağaç Evi

Bu basit platform ağaç evini kendi başınıza inşa etmek kolaydır. Dolu bir ağaç ev yerine, çocukların oynaması için sadece yükseltilmiş bir platform idealdir.

7. DIY Bağlantılı Ağaç Ev

Bu ayrıntılı bağlantılı ağaç evde birçok şey bir arada var. Kaydırakları, çift katları, kaya tırmanışı, bağlantı köprüleri vb. vardır. Bu durum çocuğunuz için sadece şimdi değil, büyüdüğü zaman için mükemmeldir. Çocuğunuz bu ağaç evde oynamaktan asla sıkılmayacak.

8. DIY Kargo Ağı Ağaç Ev

Çocuğunuzun ağaç evini onun için daha maceralı hale getirmek için bir kargo ağı ekleyin. Çocuğunuz ve arkadaşları yıllarca bu kargo ağına düşüp tırmanmayı sevecekler.

9. DIY Modern Ağaç Ev

Bu modern ağaç ev, tüm çağdaş tasarım özellikleriyle çocuğunuz için küçük bir evdir. Sundurma veya arka bahçeye de inşa edilebilen popüler çocuk kapalı ağaç evi tasarımlarından biridir.

10. DIY Korsan Gemisi Ağaç Ev Tasarımı

Çocuğunuz korsanların yaşamlarından etkileniyorsa, bu korsan gemisi ağaç evi, korsan olma hayalini gerçekleştirmek için mükemmel bir seçimdir.

11. DIY Masal Ağaç Evi

Çocuğunuzun ağaç evine, en sevdiği masal kitabından çıkmış gibi görünmesini sağlayarak daha fazla sihir ekleyin.

12. Çocuklar için DIY Küp Ağaç Evi

Küp şeklindeki bu şık ağaç ev, mimari tasarımıyla çocuğunuzu ve arkadaşlarını şaşırtacak.

  Çocuklar İçin Hızlı ve Basit Cadılar Bayramı El Sanatları

13. DIY Çocuk Bahçesi Ağaç Evi

Çocuğunuz için arka bahçenizde bu büyüleyici bahçe temalı ağaç evini yapın. Güzel bahçe ortamı ve rustik ağaç ev, çocuğunuz tarafından sevilmeyi garanti eder.

14. DIY Çocuk Chevron Ağaç Evi

Bir chevron deseni yapmak için renkli ahşap paneller kullanarak herhangi bir çocuk ağaç evine benzersiz bir tasarım ekleyebilirsiniz. Birkaç renkli ahşap panel ile basit bir DIY ağaç evinin olağanüstü görünmesini sağlayın.

15. DIY Çadır Çatısı Çocuklar İçin Ağaç Ev

Bu özenle hazırlanmış çadır çatılı ağaç ev, çocuklarınızın oynaması ve bir araya gelmesi için idealdir. Şık çadır çatılı ağaç ev, çocuğunuz için açık bir vaha görevi görecektir.

Çocuğunuz, onun için inşa ettiğiniz her ağaç evi sevecek. Çocuğunuzun ihtiyaç ve isteklerine göre herhangi bir tasarım seçin. Bu ağaç evi tasarımlarının, sevecen dokunuşunuza ve düşüncenize sahip olacağından küçük çocuğunuzu şaşırtması ve memnun etmesi garanti edilir.

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin Kolay DIY Ağaç İşleme Projeleri
Çocuklar için DIY Oyun Evi Fikirleri
Çocuklar için DIY Dollhouse Fikirleri

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu