Karakterler

DİZZY & Harika Kanatlardaki Yetenekli Helikopter

Dizzy pembe bir kurtarma helikopteridir. Bağımsız ve zeki olup başkalarına yardım etmeyi çok seviyor. Acil kurtarma seti olmadan asla bir yere gitmez. Jett’in başı dertte olduğunda ve Harika Kanatlar ekibine daima yardım etmeye hazırdır.

Harika Kanatlar, bazı kahraman uçakların dünyanın her yerindeki çocuklara, (Avrupa’dan – Afrika’ya) her türlü paketi teslim eden ve birçok maceraya atıldıkları başarılı bir animasyon gösterisidir. Gezegende oldukça tehlikeli ve zorlu hale gelebilecek görevlerini yerine getirmektedirler. Paketleri her ülkedeki çocuklara ulaştırmak için görevlerini yerine getiren iyi ve güçlü kanatlara sahip bir gruptur. Dizzy bunlardan biridir. Önemli ve sevimli bir karakter olup birçok yetenek ve hassas kişiliğe sahip bir olan bir kadın helikopterdir. Dizzy, Harika Kanatlara ait pembe ve beyaz bir helikopter olup, Jett ve diğerlerinin paketleri teslim etmelesine yardımcı olur. Dizzy, Harika kanatlarda uçak olmayan tek karakterdir ama Jett’e ve ekibin geri kalanına her zaman yardım etmeye isteklidir Ayrıca harika, bağımsız ve oldukça çekici bir helikopterdir.

DİZZY

Dizzy, Harika Kanatlar için çok faydalı ve özel bir yeteneğe sahiptir. Kurtarma araçları sayesinde, arkadaşlarını her türlü tehlikeden veya zor bir durumdan kurtarabilir. Çünkü kanca ve kurtarma platformuna sahip olan bir harika kanattır. Dizzy’nin büyük ve nazik gözleri var. Beyaz detayları ve pembe rengiyle onu izleyen her kızın en sevdiği karakter diyebiliriz. Her ne kadar Dizzy’nin sevimli bir kadın karakter olsa da, cesur ya da güçlü olmadığı anlamına gelmez. Tam tersine Dizzy, diğer karakterler gibi cesaret ve fedakarlık ile her işini halletmektedir. Dizzy, Jett’e çok yakın olan, grubun en iyisi ve en sadık üyelerinden biri. Ekip lideri; ülke, eyalet, şehir veya kıtaya bakılmaksızın paketlenmiş her bir ürünün ulaştırılmasından sorumludur. Jett onu “Dizz” olarak adlandırıyor ve havaalanında teslimatı beraber yapıyorlar.

  JEROME & Harika Kanatların Süpersonik Jeti

Dizzy, Büyük Albert’in anlattığı hikayeleri her zaman çok dikkatli bir şekilde dinler. Tecrübesi sayesinde her zaman çok hassastır. Yani, Dizzy diğerleri arasında gerçekten öne çıkan bir karakterdir. Sonuç olarak, Dizzy harika bir karakter ve birçok iyi özelliğe sahip olup, tehlikeli durumlarda arkadaşlarına yardım edebilecek mükemmel bir üyedir. Harika Kanatlar gösterisinde en sevilen karakterlerden biri olup, kızların favorisidir.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu