Karakterler

JİMBO & En İyi Hava Trafik Kontrolörü

Jimbo, Harika Kanatlar’ın yaşadığı havaalanındaki en önemli karakterlerden biri. O bir insan ve işi hava trafiğini kontrol etmek. Böylece tüm gönderiler sorunsuz bir şekilde gerçekleşebiliyor. Jimbo Harika Kanatlarla çalışmayı ve görevlerin dağıtımına karar vermeyi sever. Ayrıca Jett, Mira, Dizzy ve diğer meslektaşlarının geri kalanına tavsiye vermekle görevlidir. Böylece onları dünyanın herhangi bir ülkesine başarıyla gönderebilirler.

Harika Kanatlar, çocuklara hayal dünyalarında kalma fırsatı sunan keyifli bir çizgi filmdir. Uçmak bir çocuğun başına gelebilecek en iyi şeydir. Bu yüzden şimdi uçma zamanı! Dünya Havaalanının en iyi hava trafik kontrolörü sizin için burada.

Bir çocuğu mutlu etme zamanı!

“Jimbo, bugün benim için neyin var?” Jett’in Jimbo’ya heyecanla sorduğu soru bu. Bu hava trafik kontrolörü, Jett’e günün önemli görevini vermekten sorumludur. Ayrıca Jeff’e, gideceği ülkenin dilinde “Merhaba” diyerek nasıl davranacağını söylerdi.

JİMBO

Söylemek zorunda olduğu tek şey “Tüm sistemler gider, gider ve gider!” Bu Harika Kanatların ana karakteri için yeterli olacaktır. Jett o kadar hızlı uçuyor ki özel paketi bekleyen bir çocuğa mutluluk vermesi birkaç saniye sürüyor. Jimbo, görevler için en iyi Harika Kanatları seçen kişidir!

Güzel ve akıllı bir hava trafik kontrolörü

Bu hoş ve tombul insan karakteri bilgiye erişme, teslimatları izleme ve hareket halindeyken Jett’in bildirimlerini alma konusundaki tüm yeteneklerini gösterir. Harika Kanatlarla çalışmayı çok seviyor ve dizinin ilk bölümünden beri onlarla birlikte. 2. sezonda ise hak ettiği bir tatile çıkmaya karar verir. Gerçekten özel biri trafik kontrolörü onun yerini alır.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu