Karakterler

BÜYÜK ALBERT & Harika Kanatların Büyükbabası

Büyük Albert zaten emekli olan, hikayeler anlatmayı ve birçok maceralarını hatırlamayı seven iki katlı bir uçaktır. Uzun, ilginç ve eğlenceli hayatı, onu gençleri eğlendiren ve en iyi tavsiyeyi veren Harika Kanatlar karakteri yapıyor. Jett, Dizzy, Donnie ve diğer arkadaşlarını ne yapacaklarını bilmediğinde Büyük Albert’a danışır. Büyük Albert onların en uygun yolu seçmelerine yardımcı olurlar.

Harika Kanatlar, Jett, Dizzy, Donnie, Jerome, Mira, Paul ve Bello olmak üzere çok önemli bir görevi yerine getirmekle yükümlü bir ekiptir. Dünya üzerindeki çocuklara paketler götürmek için birbirlerinin yardımı ile zaman zaman zorlu ve tehlikeli durumları aşmaktadırlar. Bu yüzden Harika kanatlar ekibinin her üyesi Jett’in paketlerini güvenli bir şekilde teslim etmesi için özel ve benzersiz yeteneklere sahiptir. Mesela Dizzy kullanışlı bir kancası olan yetenekli bir helikopterdir. Jerome kısa sürede çok uzaklara gidebilecek hızlı bir süpersonik jettir. Donnie; hemen hemen her şeyi düzeltebilecek iyi bir uçaktır. Fakat takımın geri kalanından çok farklı bir karakter var, o da Büyük Albert. Harika Kanatlar ekibinin en deneyimli ve yaşlı üyesi olan Büyük Albert herkese tavsiyeler verir. Bununla birlikte Büyük Albert hakkında biraz daha derinlemesine bahsedecek olursak;

BÜYÜK ALBERT

Harika Kanatların büyükbabası Büyük Albert , yaşı ve tecrübesi nedeniyle ekip üyelerinin büyükbabası olarak kabul edilir. Aslında, hayatı hakkında Jett, Jerome, Dizzy ve dinleyenlere hikaye anlatmayı çok seviyor. Anlattığı öykülerde emekli bir uçaktır. Bir uçak olarak kariyeri hakkında birçok sertifikaya sahiptir. Ayrıca en eski hava uçağı olan Büyük Albert, Jett’e ve diğerlerine teslim süreci ile ilgili olarak karşılaştığı bazı durumlarda ne yapmaları gerektiğini söyler ve değerli tavsiyeler verir. Bu yüzden onun düşüncesi ve uzmanlığı her zaman Harika Kanatlar ekibinin tüm üyeleri tarafından önde tutulur.

Tabii ki emekli olması ve diğerlerine saygı duyması nedeniyle Büyük Albert artık uçmuyor ve havaalanında kalıyor. Paul ile gökyüzündeki uçuşlara bakıyor. Onlara ellerinden gelen her konuda yardım ediyor. Aslında, diğer ülkelerdeki teslimatların ve tehlikeli durumların çoğu, Büyük Albert tarafından çözülmüştür. Bu yüzden ekip tarafından oldukça saygı gördü. Büyük Albert hakkında diğer şeyler ise; beyaz hardal sarısı ile boyanmış, eski uçaklar gibi büyük boyutta olmasıdır. Büyük Albert Harika Kanatların en büyük üyesi olduğundan, diğerlerinin yanında gerçekten öne çıkıyor. Büyük Albert, dizideki diğer üyelerin büyükbabasını temsil ediyor, ve bu tarz karakterlerin gerçek hayatta olması gereken önemi ve saygıyı gösteriyor.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu