Karakterler

ROY & Kanatsız Harika Kanat

Roy, Uluslararası Havaalanındaki Harika Kanatlar ile çalışan mavi bagaj arabasıdır. Görevleri Jett, Donnie, Mira veya Dizzy’nin dünyadaki çocuklara göndermesi gereken paketleri taşımak. En büyük hayallerinden biri, ekip arkadaşlarının olduğu gibi bir yerden diğer yere uçma yeteneğine sahip olmak. Buna rağmen işinde en iyisi olduğunu bilir ve zorlukları başarmada yardımcı olduğu için mutlu olur.

Harika Kanatlar serisi çocukların dikkatini çekmek için kullandığı stratejilerden biri de eğlencedir. Her bölüm havaalanında gerçekleşen komik olaylar çocukların eğlenmesi ve gülmesi içindir. Roy, eğlenceli durumlara ve bölümlere katkı sağlayan hoş bir karakterdir . Kendisi bir Harika Kanat olmasa da bu mavi bagaj römorkörü ekibin önemli bir parçası olmuştur.

Güzel bir bagaj römorkörü

Roy havaalanında çalışan neşeli bir römorkör. Yolculara çanta ve valiz teslim etmekten sorumludur. Hepsinden önemlisi Jett ve ekibinin dünyanın tüm bölgelerine götüreceği özel paketleri kontrol odasına getirmektedir.

ROY

Çok üretkendir ve programın gerisinde kalmak istemez. Bu yüzden her zaman acele eder. Çünkü yol boyunca çok hızlı bir şekilde bagaj bırakması lazım. Yolcuların tüm kişisel eşyalarını yerleştirmek için üç arabası var. Etkileyici mavi gözleri ve kafasındaki iki ışığı ile sürekli kendi kendine konuşuyor.

Uçmak hep rüyalarında olmuştur

Her zaman o kadar neşelidir ki üzgün görünmek Harika Kanatlar’ın kalbini kırar. Bu yüzden Roy’a en heyecan verici deneyimi yaşama fırsatı verdiler. Roy’un Jerome’a ​​uçmak gibi hayali olduğunu söylediği bir bölüm var. 

Hayallerinin gerçek olduğunu gördü ama kesinlikle yerde olmayı ve iyi olan işini yapmaya devam etti. Kanatları olmasa da ekibin bir parçası olduğu için çok mutlu.

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu