Gençler

Çocuklarınızın Seveceği Yılbaşı Ağacı Süslemesi

Tatil sezonu geldi ve Yılbaşı yaklaşıyor. Neden Yılbaşı ağacınıza bu sezon biraz daha sevgi vermiyorsunuz? Ağaç için süs satın almak yerine, onları evde yapın!

Artık kış havası Yılbaşı ruhuyla ağırlaştığına göre, bir ağaç arama ve altına hediye yığmadan önce onu süslemenin zamanı geldi. Her yıl ağacınızı süslemek için her zamanki Yılbaşı süslerini kullanıyorsanız, neden bu yıl farklı bir şey denemiyorsunuz? Evde kendi süslemenizi tasarlayabilir ve çocuklardan oyalamalarını isteyebilirsiniz.

Evinizin dekoruna kişisel bir dokunuş eklemek için bu yapımı kolay Yılbaşı ağacı süslerine göz atın. El yapımı büyüler çok seviyor – bu ay tam olarak paylaşmak istediğiniz şey! Bu yılki Yılbaşı, çocukların Yılbaşı ağacı süslemelerinin yılı olsun. İşte en iyi ev yapımı Yılbaşı süsleri fikirlerinden bazıları. Evinizin dekoruna kişisel bir dokunuş katmak için çocuklarınızın yapımı kolay Yılbaşı ağacı süsleri yaratmasını sağlayın.

İçindekiler

Çocuklar İçin 10 Ev Yapımı Yılbaşı Ağacı Süsleri

1. Sevimli Küçük Kardan Adamlar

Ağacınıza eğlenceli bir unsur eklemek için Yılbaşı ağacı için minik kardan adamlar tasarlayın. Gözlerini, şapkasını ve düğmelerini siyah tutarak kardan adamlarınız için keçe gövdeleri kesin. Onu doldurmak için pamuk topları kullanın ve ona Direk gibi bir görünüm verin. Ayrıca arsız bir kardan adam için düğmeli bir ön kısım da ekleyebilirsiniz!

2. Holly Demet

Bu, çocuklar için en kolay Yılbaşı ağacı süsleme fikirlerinden biridir. Fakat yine de klasiktir. İhtiyacın olan tek şey, geçen yıl Yılbaşı için kullandığın kutsal salkımlar. Bu sezon onları küçük asılı hediye kutuları yapmak için kullanın! Ayrıca bir mağazadan tatil temalı çıkartmalar ve parıltılı süslemeler de ekleyebilirsiniz. Voila! Kısa bir süre içinde Yılbaşı ağacınız için bir avuç harika yeni süs eşyasına sahip olacaksınız.

3. Çerez Kesicilerle 3D Yıldızlar

Bu başka bir basit Yılbaşı ağacı süsü. Yıldız şekilli kurabiye kesicileri kullanarak, büyük çocuklarınızdan karton üzerinde yıldızları izlemelerini isteyin. Dikkatlice kesmelerini ve üzerlerine renkli ve desenli kağıt yapıştırmalarını sağlayın. İkiye katlayın ve iki veya üç yıldızı birbirine yapıştırın. Geride kalmanız gereken şey, esintiye yakalandığında harika görünen 3B yıldızlardır.

  Çocuklar İçin Eğlenceli Bebek Köpekbalığı Partisi Fikirleri

4. Rudolph ile Hediye Paketi

Ağaca asmak için küçük kutuları kağıtla sarmayı unutun. Bu yıl, çocuklarınızın Rudolph the Reindeer etiketlerini oluşturmasına izin verin! Hediyelerin etrafına bağlamak için onlara renkli kurdeleler verin ve bunları Yılbaşı ağacını süslemek için kullanın. Bu fikri, ambalajından çıkarmak için neredeyse çok etkileyici olan güzel Yılbaşı hediyelerini göndermek veya elden teslim etmek için de kullanabilirsiniz!

5. Çorap Eğlencesi

Yapması sevimli ve eğlenceli olan el yapımı Yılbaşı ağacı süsleri üzerinde çalışırken, keçe kağıt ve kurdelelerden yapılmış çoraplar bir zorunluluktur. İki parça keçeyi kesin ve bunları kurdeleler kullanarak birbirine dikin. Çocuklarınıza renk kombinasyonları ve çorapları süslemek için özgürce saltanat verin. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için uygun bir zanaat olmasa da, dikiş dikmenin temellerini bilen daha büyük çocuklar bunları kolayca yapabilir.

6. Kar Tanelerinin Baş Harfleri

Renkli kağıt ve karton kullanarak güzel kar taneleri tasarlayın. Onları kurdeleler ve parıltılarla süsleyin. Kar taneleri merkezini aile üyelerinizin baş harfleriyle süsleyin. Çocuklarınızın kar taneleri yapmada yardıma ihtiyacı olabilir. Fakat baş harflerini onlara bırakabilirsiniz. Herkesin üstün gelebileceği origami ve kağıt katlayan Yılbaşı el sanatları için buna bir göz atın!

7. Kağıt Ev Yılbaşı Süsü

Çocuklarınızla yapabileceğiniz bir diğer eğlenceli yılbaşı süsü ise kağıt evler. Beyaz bir kağıt alın ve dört duvarı pencerelerle kesin ve çatıyı bir bacayla yapın. Küçük bir ev yapmak için dört duvarı ve çatıyı birbirine yapıştırın ve bir ip kullanarak Yılbaşı ağacınıza asın. Yılbaşı ağacınızı süslerken evin altını içeriye bir ışık yerleştirmek için açık bırakmayı unutmayın.

8. DIY İplik Süsleri

Çerez kesiciler kullanarak şekli bir strafor levha üzerinde izler. Tüm kenarlara ve süs şeklinin etrafına iğneler yapıştırın. Uzun bir iplik parçası alın ve tutkala batırın. Islatılmış ipliği, strafor üzerinde izlenen şeklin dış hatlarına yapıştırın. Ardından ipliği iğnelerin etrafından geçirerek istediğiniz gibi sarın. İpliğin ucunu dikkatlice yapıştırın ve bu işlemi farklı şekiller için tekrarlayın. Bunların bir gecede kurumasını bekleyin. Süsler kuruyup sertleştikten sonra, iğneleri çıkarın ve bir bıçak kullanarak süsü strafordan yavaşça ayırın. Yapışkan eller kesinlikle bu DIY Yılbaşı ağacı zanaatının bir parçası olduğundan, işlerin dağınık olmasına hazır olduğunuzdan emin olun.

  Çocuklar İçin Montessori Fikirleri Oluşturma

9. Yılbaşı Ağacını Hissettim

Bu basit Yılbaşı süsü yapmak çok kolay ve çocuklarınız gerçek olanı dekore etmeden önce bu küçük Yılbaşı ağaçlarını süslemeye bayılacaklar. Tek yapmanız gereken küçük Yılbaşı ağaçlarının dış hatlarını keçe kumaş üzerine çizmek ve kesmek. İki Yılbaşı ağacını birbirine yapıştırın, pamukla doldurun ve ipliği üstüne takın. Hazır olduklarında, çocuklarınızın bu minyatür ağaçları renkli düğmeler ve çıkartmalarla süslemesine izin verin.

10. Popsicle Sticks Süsler

Popsicle çubukları, kolayca bulunabilen nihai üretim öğesidir. Ren geyiği, şeker kamışı ve Yılbaşı ağaçları yapmak için çocuklarınızı toplayın ve farklı şekillerde buzlu şeker çubukları yapıştırmalarını sağlayın. Yılbaşı ağacınızı çocuklarınızın sanatsal ifadeleriyle kolayca süsleyebilmeniz için her birine bir parça iplik eklemeyi unutmayın.

Çocuklar için bu Yılbaşı süsleri bu Yılbaşı sezonunda çok popüler olacak. Kağıt ve kumaştan yapılmış şeker kamışı, şişe kapakları ve ambalaj kağıdıyla yapılmış ren geyiği yüzleri – Yılbaşı ağacınız için harika süslemeler yapmak için devam edin ve farklı fikirleri deneyin. Çocuklarınızdan fikir istemeyi unutmayın. Küçük zihinleri yaratıcı tasarımlarla dolup taşıyor olabilir!

Bu Yılbaşında birlikte ne yapacaksınız?

Benzer İçerikler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu