Gençler

Çocuklarınızın İzlemeyi Seveceği Cadılar Bayramı Filmi

Cadılar bayramında ürkütücü bir film izlemeyi kim sevmez ki? Evde çocuklarınız olduğunda, onları eğlendirecek bir şeye ihtiyacınız var. Arada bir arkadaşlarıyla TV izlemelerine izin verebilirsiniz. Çocuklarınıza izletebileceğiniz onlarca eğlenceli Cadılar Bayramı filmi var. Eğlenceli Cadılar Bayramı filmleri bulmak için okumaya devam edin.

İçindekiler

Çocuklar İçin En İyi 20 Cadılar Bayramı Filmi

İşte her yaştan çocuğa uygun 20 klasik Cadılar Bayramı filminin bir listesi:

1. Otel Transilvanya

Bu filmin hikayesi Kont Drakula ve reşit olmaya başlayan kızı Mavis’in etrafında dönüyor. Hotel Transylvania adlı bir otelin sahibidir. Bazı ünlü canavarları kızı Mavis’in 118. doğum gününü kutlamaya davet ediyor. Drakula için canavarlar sorun değil. Sorun, otele insan olan sıradan bir adamın misafir olarak gelmesiyle başlar.

2. Frankenweenie

Tim Burton’ın bu stop-motion animasyonlu siyah-beyaz filmi, bir sıcaklık dokunuşu ile kasvetli ve ürkütücü bir tona sahip. Hikaye, köpeğini garip bir kazada öldükten sonra hayata döndürmeye çalışan Victor Frankenstein hakkındadır. Filmde ölü bir evcil hayvanın kederi gerçekçi bir şekilde tasvir edilmiştir. Film korku türüne sınırlıdır ve büyük çocuklar için uygundur.

3. Pooh’un Heffalump Cadılar Bayramı Filmi

Pooh, Yüz Acre Wood’dan daha birçok karakterle birlikte filmde yer alıyor. Cadılar Bayramı’nı kutluyorlar, korkularının üstesinden gelmeyi öğreniyorlar ve birbirlerini zarardan kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. Bu film her yaştan çocuk için uygundur.

4. Canavar Evi

Monster House, biraz korkutucu ama mükemmel bir Cadılar Bayramı filmi olan animasyonlu bir aile korku filmi. Hikayede üç genç, komşusunun sokağın aşağısındaki korkunç evinin sırlarını çözmeye çalışır. İzinsiz girenleri toplayan nefes alan bir canavar yaşıyor. Dokunaklı bir film ama aynı zamanda korkutucu.

5. Canavarlar, INC

Hikaye, iki canavar hakkında, James P. ‘Sulley’ ve enerji üreten bir fabrika Monsters, Inc. için çalışan tek gözlü arkadaşı Mike Wazowski. Birincil görevleri çocukları korkutmak ve çığlık attırmaktır. Çocukların zehirli olduğunu düşünüyorlar ama fabrikalarına küçük bir kız girince fikirleri değişiyor.

6. Büyük Balkabağı Charlie Brown

Bu, Amerika’daki popüler Cadılar Bayramı gelenekleri hakkında her yaştan insana hitap eden bir Peanut’ın klasik çocuk Cadılar Bayramı çizgi filmidir. Cadılar Bayramı kostümleri içinde giyinen Fıstık çetesine sahiptir. Film, genç izleyiciler için uygun olan hayaletler ve iskeletler gibi bazı hafif Cadılar Bayramı görüntülerine sahiptir.

7. Sevgili Drakula

Tüm ailenin keyifle izleyebileceği animasyonlu bir Cadılar Bayramı filmidir. Hikaye bir romana dayanıyor ve nazik bir Kont Drakula ile utangaç bir çocuk arasındaki dostluk etrafında dönüyor. Drakula, her zamanki korkutucu benliğiyle olan temasını kaybettiğini ve ona nasıl korkutucu olacağını hatırlatacak birine ihtiyacı olduğunu hissediyor. Film baştan sona iyilik ve kendine güven temalarını içeriyor.

  Basit Çocuk Ağaç Evi Fikirleri

8. Caroline

Bu hikaye, kalbinde maceraperest olan Caroline adında bir kız hakkındadır. Yeni evinde gizli bir kapının ardında ideal bir dünya bulur. Ama çok geçmeden onun da karanlık sırları olduğunu anlar. Çocuklarınız bu filme bayılacak ama sırlar açığa çıkarken bu filmi onlarla birlikte izlemenizi öneririz.

9. Mickey’nin Kötüler Evi

Bu film, tüm Disney hayranları için bir zevktir ve Disney filmlerinin en kötü adamlarını içerir. Mickey bir çizgi film festivaline ev sahipliği yapar ve tüm popüler Disney kötüleri Cadılar Bayramı için evine gelip devralma planları yapar. Mickey, Goofy ve Donald’ı atarlar. Şimdi, kötülerle savaşmak ve evini geri kazanmak Mickey ve arkadaşlarına kalmış.

10. Ichabod ve Bay Kurbağa’nın Maceraları

Bu film, iki klasik çocuk edebiyatının uyarlamasıdır: Kenneth Grahame’in The Wind in the Willows ve Washington Irving’in The Legend of Sleepy Hollow’u. Bu Disney ikili özelliği, filmde biraz şakacı şiddete sahip ve bazı karakterler puro içiyor ve sarhoş ve bayılmış olarak gösteriliyor.

11. Alvin ve Sincaplar Frankenstein ile Buluşuyor

Alvin ve Sincaplar Frankenstein ile Buluşuyor, çocuklarınızın izlediği harika bir film. Cadılar Bayramı temalı animasyonda sincapların mezarlığa gidip hayaletler ve korkunç yarasalarla karşılaşması gibi bazı ürkütücü maceralar yer alıyor. Ayrıca herkes tarafından kötü niyetli olarak yanlış anlaşılan ama aslında iyi olan canavarla da karşılaşırlar.

12. Casper

Tüm zamanların en sevilen filmlerinden biri olan Casper, bir konağa musallat olan bir hayaletin tatlı hikayesi. Bir kız perili malikaneye taşındığında, bir arkadaş edinir ve hayaletleri canlandırmak için tasarlanmış eski bir makineyle kendini hayata döndürmeye çalışır. İşler plana göre gitmez ve sonsuza kadar hayalet olarak kalmaya zorlanır.

13. Casper Wendy ile Buluştu

Casper, dost canlısı hayalet şimdi yeni bir arkadaş edinir; Wendy, küçük iyi cadı. Wendy, arkadaş canlısı ve dışa dönük kişiliğini onaylamayan üç teyzesiyle birlikte yaşayan takdir edilmeyen bir genç cadıdır. Filmin eğlenceli bir konusu var ve herkes tarafından zevkli.

14. ParaNorman

ParaNorman, zombileri, cesetleri, hayaletleri ve cadıları çocuklar için korkutan bir filmdir. Bununla birlikte ana hikaye, hayaletlerle iletişim kurabilen bir ortaokul uyumsuzluğu olan Norman etrafında dönüyor. Özel bir kitaptan okumak ve kasabasında 300 yaşındaki bir cadının lanetini kırmak ve halkını kurtarmak için rengarenk bir ekiple çalışması istenir.

  Çocuklar İçin En İyi Geri Dönüşüm Oyunları ve Aktiviteleri

15. Scooby-Doo! ve Goblin Kralı

Scooby-Doo ve ekibi bir Cadılar Bayramı karnavalını keşfeder ve yıkanmış bir sihirbaz Cadılar Bayramı’nın kadim güçlerini keşfedene kadar her zamanki gibi tüm sihir ve canavarlara şüpheyle yaklaşır.

16. Terörün Oyuncak Hikayesi

Bonnie ve annesi, Bonnie’nin büyükannesini ziyaret etmek için bir yolculuğa çıkar. Bonnie, Buzz Lightyear, Woody, Rex, Bay Patates Kafa ve birkaç başka oyuncağı da beraberinde getiriyor. Arabaları patladığında, yol kenarındaki bir motelde kalmak zorunda kalıyorlar. Yerleştiklerinde Bay Patates Kafa’nın kayıp olduğunu anlarlar. Diğerleri onu aramaya başladığında, kendilerinin de gizemli bir duruma yakalandıklarını fark ederler.

17. Yılbaşı Öncesi Kabus

Stop-motion animasyonlu bir film olan The Nightmare Before Christmas, orada en iyi aile filmlerinden biri olarak kabul edilen sıra dışı bir film. Bu müzikal bir animasyon ve çocuklarınız tarafından sevilecek. Bu filmin hikayesi, Halloween Town’ın kralı Jack’in etrafında dönüyor. Karanlığın ürkütücü yaratıkları ve ürkütücü bir kötü adamla dolu film, Cadılar Bayramı’nın ruhunu gerçekten yansıtıyor.

18. ET

ET olarak bilinen dost canlısı bir Dünya Dışı yaratık, gemisi onsuz ayrıldıktan sonra Dünya’da mahsur kalır. ET, genç Elliot ve kardeşleriyle arkadaş olur. Çocuklar, arkadaşlarını korumak için savaşır ve onun dünyasındaki yaratıklarla bağlantı kurması ve onu Cadılar Bayramı için giydirmesi için bir iletişim cihazı kurmasına yardım eder. Film tamamen arkadaşlıkla ilgili ve her yaştan insan için mükemmel.

19. Halloweentown

13 yaşındaki Marnie Cromwell, cadı olduğunu keşfettiğinde hayatı sonsuza dek değişir. Film birkaç korkutucu sahne içeriyor. Hikaye, ilginç bir Cadılar Bayramı macerası ve değerli bir mesaj içeriyor.

20. Süpürge Üzerinde Oda

Bu stop-motion animasyon filmi Julia Donaldson tarafından yazılan resimli kitaptan uyarlandı. Hikaye arkadaş canlısı bir cadı ve kedisi hakkındadır. Süpürge sopasıyla seyahat ediyorlar ve diğer hayvanları da davet ediyor.

Bu 20 eğlenceli film, çocuklarınızı bu Cadılar Bayramı sezonunda meşgul edecek. Her yaştan çocuk için harikadırlar. Filmler, ürkütücü ve komik sahnelerin mükemmel bir karışımı. Bu filmleri çocuğunuzla birlikte izleyin ve mutlu bir Cadılar Bayramı geçirin.

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin En İyi Animasyon Filmleri
Çocukların İzlemesi İçin Eğlenceli İngilizce Filmler
Netflix’te Çocuklar İçin Film Listesi

Benzer İçerikler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu