Çocuklar

Çocuklar İçin İnşa Edilmesi Kolay Oyun Evi Fikri

Günümüzde çocukların sadece bu aletleri bırakmak için biraz cesaretlendirmeye veya dışarıda kalmaya ikna etmeye ihtiyacı var. Bir DIY açık hava oyun evi, temiz havanın neşesini sunan ve yaratıcılığı teşvik eden harika bir fırsattır. Dahası, yaz aylarında çocuğunuzun arkadaşları çetesinin akınına uğrayarak çok fazla yatağa girebilirsiniz! Çocuğunuzun dışarı çıkması için yalvarmasını sağlayacak ev yapımı bir oyun evi inşa ederek çocuğunuzun hayalini gerçekleştirin.

İçindekiler

Çocuklar İçin Yaratıcı Oyun Evi Planları

Vücudunuzda yaratıcı bir kemik varsa ve hayal gücünüzü serbest bırakacak alanınız ve hatta dış mekanınızı dekore edecek paranız varsa, oyun evleri iyi bir yatırımdır. Mağazadan satın alınan süslü oyun evlerinden DIY ahşap oyun evlerine kadar artık çocuklarınızın ekrana yapıştırılmasından endişe etmeden saatlerce meşgul olabilirsiniz. Piyasada, bazıları sıfırdan inşa edilebilen çeşitli oyun evleri vardır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin:

1. Palm Springs Playhouse

Palm-Springs’ten esinlenen bu oyun evi, muhteşem bir görünüm vermek için dış cephesi beyaza boyanmıştır. Bu oyun evinin tüm çekiciliği büyülü ve bozulmamış hissetmekle ilgili. Çocuğunuzu doğaya daha yakın hissettirmek için ön kapılara dikmek için bir hüküm vardır. Çocuğunuzun her gün sulayabileceği bazı sulu meyveler yetiştirebilirsiniz.

2. Büyük Bir Ağaç Evi Fikri

Ağaç ev, çocuğunuzu doğaya yaklaştırmanın en iyi yollarından biridir. Vahşi doğaya bakan bir arka bahçeniz varsa, bu ağaç ev harika bir yatırımdır. Bu tasarım, modern ve rustik tasarımı harmanlamaktadır. Eve çıkan merdivenlerle ağaç gövdeleri üzerinde desteklenen çocuklarınız, orman manzarasının tadını çıkarırken bir yandan da içeceklerin tadını çıkarabilir. Bu, bir ailenin kendi evlerinin sınırları içinde açık havada piknik yapabileceği kadar büyüktür.

3. Kendin Yap Kulüp Evi Fikri

Muhteşem, geniş ve ferah, bu büyük açık hava oyun evi sadece çocukları değil yetişkinleri de etkileyecek. Salıncak seti, kaya tırmanma duvarı, kaydırak, masa, merdiven ve kulüp binasından oluşan büyük bir yapı, bu heyecanı çocuklara geri getirmek için mükemmel bir tasarımdır. Vurgu, ışıklı bir gecede yıldızlı gökyüzüne bakabileceğiniz gözlemevi güvertesidir.

  Çocuklar İçin En İyi Kinetik Kum Tarifi

4. Paletler Oyun Evi

Uzakta bırakılması gerekmeyen öğeleri yeniden kullanmanın ve geri dönüştürmenin harika bir yolu olan bu basit palet oyun odası eğlenceli bir projedir. Fabrikalar tarafından atılan palet kalasları ve kirişleri ile bu yapıyı bir kaç vida ile bir araya getirebilirsiniz. Seçtiğiniz bir kat taze boya ekleyin ve bebeğinizin kendi evi gibi görünmesini sağlayın.

5. Juice Bar Playhouse

Başka bir DIY projesi, biraz beyaz boya ile ahşap bir oyun evi boyayabilirsiniz. Yüzünü düzeltmek için çizgili bir tente ekleyin ve tezgah olarak hizmet etmesi için bir tahta parçası ekleyin. Çocuğunuzun menüyü not alması için yan tarafa bir tahta asabilirsiniz. Doğal bir görünüm vermek için bir sepet meyve koyun.

6. Kraliyet Oyun Evi

Bir kızınız varsa ve prensesiniz Kraliçe’yi oynamayı seviyorsa, bu muhteşem oyun evi onun arzularını yerine getirecektir. Ana güverteye çıkan bir merdiven, küçük bir pencere ve diğerinde bir kaydırak, çocuklarınız için ideal bir yer. Otantikliğe katkıda bulunmak için, bir köşeye asil görünmesi için bir bayrak eklenmiştir.

7. Upcycled Cool Oyun Evi

Ülkenin yazların kuru ve sert geçebileceği o bölümünde yaşıyorsanız, bu oyun evi tamamen oyun odasına bazı harika uzantılar yapmakla ilgilidir. Tek yapmanız gereken, bir koçan tabakasını tutabilecek sağlam bir çatı inşa etmektir. Koçanı tabakasını yerinde tutmak için tahta şeritlere, katranlı kağıda ve tel örgülü çitlere ihtiyacınız olacaktır. Bir çim yatağı dikin ve yazları serin tutmak için tabanın etrafına biraz toprak ve kaya serpin.

8. Yıldız Savaşları Oyun Evi

Erkek çocuklarınız varsa ve onlar uzaylıların hayranıysa, o zaman bu Star Wars’tan ilham alan oyun evi ideal bir beyin çocuğu. Oyun evinizi bu temaya dönüştürmek için yerel bir hırdavatçıdan malzeme satın alabilirsiniz. Anahtar özellikler sekizgen (8 port) pencere ve altıgen şeklinde olan kanatlardır. Çocuklarınızın Tie Fighter gibi hissetmesini sağlamak için dönen bir LED ışığın yanı sıra sekizgen pencereye bir aydınlatma armatürü ekleyin.

9. Hideaway Playhouse

Arka bahçenizdeki bu DIY ahşap oyun evi daha çok gizli bir sığınak gibi hissediyor. Kirişlerle desteklenen sadece ahşap kalaslarla basit bir şekilde tasarlanan bu açık planlı bir oyun evidir. Bir kat merdiven sizi periler, kitaplar, korsanlar gibi herhangi bir temaya göre dekore edilebilen ana güverteye götürür.

  Çocuklarınızı Geri Getirmek İçin Mükemmel Çözüm

10. Red Barn Playhouse

Hemen arka bahçenizde bir ahır oluşturun. Parlak kırmızı rengiyle bu çarpıcı oyun odası, duvara tırmanma ucu nedeniyle öne çıkıyor. Kuleden yana doğru çıkan kaydırak eğlenceli bir unsurdur. Evcil hayvanınız varsa, çocuğunuzun da eğlenmesi için onlara eşlik edebilirler.

11. Cam Oyun Evi

Çağdaş tarzda bir oyun evi, bu camla kaplıdır. Giriş, sürgülü bir cam kapıdan geçiyor ve verandada çocuğunuzun ve hatta gencin bir kitapla rahatlayabileceği bir salıncak var. Bu oyun evi sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de bir inziva alanı.

12. Renkli Oyun Evi

Bu oyun evinin özü renk şemasıdır. Çocuğunuzun renk patlamasını etkileyici bulmasının bir yolu yok. Aksine sayısız renk tonu onu küçük bir ev gibi hissettiriyor.

13. DIY Arka Bahçe Oyun Evi

Arka bahçenizin bir köşesine mükemmel bir şekilde sığacak ilginç bir oyun evi olan bu ev yapımı oyun evi, ağaç gövdelerinin arasına yuva yapar. Kapıya çıkan basamakları ve önünde bir verandası olan küçük bir evi andırıyor. Kurulum ev hissi verir ve çocuklarınız okul tatillerinde kendileri için rahat bir sığınak bulabilirler.

Oyun evleri her zaman piyasada mevcuttu. Daha önce oyuncak evler olarak satıldılar ve iç mekanlara uyacak şekilde inşa edildiler. Çocuklar için bir şeyler inşa etmek isteyen tasarımcılar ve kendin yap işlerine başvuran ebeveynler ile oyun evleri buna alıştı. Arka bahçenize bir tane kurun ve çocuklar kendi alanlarında meşgulken bir şeyler içmek için ayakkabılarınızı fırlatın.

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin Yaratıcı Ev Yapımı Oyuncaklar
Çocuklar için Basit DIY Harry Potter Değnek
Çocuklar İçin Kolay DIY Ağaç İşleme Projeleri

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu