Blog

Harika Kanat Karakterleri ve İsimleri

Burada Harika Kanatlar serisinin sevimli karakterlerini sunuyoruz. Her birinin özel bir yeteneği olduğunu ve hepsinin yenilmez bir takım oluşturduğunu göreceksiniz. 

Jett ve arkadaşları, farklı ülkelerden çocuklara paketler sunmak için dünyayı dolaşıyor. Her yerde, inanılmaz maceralar yaşarlar ve ekip çalışması sayesinde yoldaki aksaklığın üstesinden gelmeyi başarırlar.

Harika Kanatlar karakterleri ve isimleri

JETT

Ana karakter kırmızı ve beyaz bir sevimli Jet uçak türüdür. Her zaman yardım etmeye hazır, hevesli ve eğlenceli. Dediği gibi: Ben en küçük uçak benim ama en cesur! Teslimat yaparken en sevdiği ifadelerden biri: Ben Jett, her zaman dakiktir. Sevdiği şey yüksek gökyüzünde uçmak ve dünyadaki tüm arkadaşlarına yardım etmek. Başınız dertte her zaman Harika Kanatlar ‘ı düşünür ve şöyle der: “Süper Kanat çağırma zamanı” ve size her zaman yardımcı olan uçaklar olan muhteşem arkadaşlarını açıklar.

DIZZY

Kız helikopter grubu bağımsız ve etkileyicidir. Kurtarma faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır. Çengel ve kurtarma platformuyla rakipsiz. Her zaman arkadaşlarına yardım ve kablo göndermeye istekli. Sevgiyle Dizz adı verilen Jett Onun renkleri pembe ve beyazdır.

JEROME

Süpersonik bir jet avcı uçağıdır, havada gösteri ve gösteriler yapmayı sever, ama çoğunlukla büyük arkadaşı Jett ile görevleri tamamlar. Jerome ilgi odağı olmaktan hoşlanıyor ve biraz meraklı olabiliyor, ama kocaman bir kalbi var.

DONNIE

Dost sarı ve mavi uçak olan Jett, görevlerine eşlik eder ve yardımcı olur. Çok yaratıcı bir uçak. Herhangi bir aracı kullanmak çok iyidir ve neredeyse her şeyi düzeltebilir. Donnie’yi sevdiği şey yeni şeyler inşa etmek ve özellikle arkadaşlarına yardım etmek.

MIRA

Jet uçağı sevimli yeşil Mira su için en iyisidir. Sudaki görevler onların uzmanlık alanıdır, su alanında çok yeteneklidir. “Bir sorun olduğunda kendimi kafama atarım” dediği gibi, mavi denizin derinliklerinde bile her yere uçabilirsiniz. Bir Bakış okyanusu keşfetmeyi sever, orada yaşayan yaratıkları sever ve özellikle de arkadaşlarına görevlerinde yardım etmeyi sever.

PAUL

Bu uçak polisi dizisidir. Öncelikle trafiği yönlendirmekten ve havaalanını gece izlemekten sorumludur. Sempatik sayesinde Paul havaalanı her zaman emin ellerde.

BELLO

Bu çok özel bir uçak. Hayvanlar hakkında her şeyi öğrenin ve her bir hayvanın dilini konuşabilir. Hayvanlarla ilgilenmeyi seviyor. Bir Bello sevdikleri iki şey hayvandır ve arkadaşlarınıza yardım eder.

BÜYÜK ALBERT

O maceralarının hikayelerini anlatmayı seven emekli bir keşif uçağıdır. Sağlıklı, uzun ve ilginç bir hayatı oldu. Büyük Albert, genç uçaklarını maceralarını anlatırken eğlendirmek istiyor.

Bunları da sevebilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı