Blog

Harika Kanatlar Oyuncak

Harika Kanatlar’ın okul öncesi dönemine yönelik programlar listesinde özel bir yeri vardır. Harika uçakları ve uçak botları şaşırtıcı bir şekilde başarılı bir gösteri yaptı. Bu çizgi film ile bağlantılı bir oyuncak çizgisinin olmaması imkânsız. Bu aksiyon figürleri, küçük müşteriler üzerinde parlak renkleri ile harika bir izlenim bırakıyor. Çocuklar kesinlikle bu muhteşem oyuncaklarla oynamayı sevecekler.

İçindekiler

Harika Kanatlar Oyuncakları

Harika kanatlar oyuncakları

Bu Harika Kanatlar oyuncakları artık her yerde. Bu oyuncakların neden favori olduklarını anlamak zor değil. Hediyeler için çevrimiçi alışveriş yaparken, ebeveynlerin seçebilecekleri çeşitli Harika Kanatlar oyun grupları sunar. Hepsine yaş için tavsiye edilir ve farklı markalar her dakikada satılan hoş ve sevimli tasarımları gösterir.

Harika Kanatlara dayanan oyuncak serisi, kız ve erkek çocuklara hayran oldukları en sevilen kahraman ve kahramanları getiriyor. Jett, Jerome, Chace, Donnie, Paul, Dizzy, Mira, Astra, Grand Albert ve biraz daha TV ekranından atlayıp çocuğunuzun küçük ellerinde hayat buluyor . Harika Kanat ekibi her görev için hazır olacak!

Oynamak için harika kanatlı kahramanlar

Çocuklar bu kahramanlarla kanatlı etkileşime girebilecekler. Bu güzel karakterlerle macera ve diyaloglar yarattıkları sahnelerin küçük yönetmenleri olabilirler. Harika Kanatlar’ın oyuncak seçenekleriyle oynamak harika olacak. Kahraman davranışını teşvik etmenin yanı sıra çocuklara özgün hikayeler yaratmaları için ilham verecekler.

Bu karakterlerin dönüşüm oyuncakları geçen sezonun en iyi kısmıydı. Bu oyuncaklara sahip olmak ve bu popüler şovun en havalı görevlerini yeniden canlandırmak çocuklar için harika olacak.

Oyuncakları dönüştürmek

Harika paketler çocukların hayal gücünü artırmalarına yardımcı olur. Harika Kanatlar setini onbeş, dört, iki veya sadece bir karakterden bulabilirsiniz. Mesela Jett, Mira ve Paul’un hayranları tarafından sevilen 4 karakteri çocukları memnun edecek. Çocuklar, güçlü görev duygusuyla lider ve kendinden emin Jett veya Paul ile oynayabilirler. Mira’nın uçabilme ve dalma yeteneğini, antik kalbi ve genç kalbi ve şaşırtıcı hikayeleri ile antikaları sevecekler.

Harika kanat oyuncakları

Bu setin oyuncakları dönüşen figürlerdir. Sadece birkaç adımda botlara dönüşen araçlar. Bazı saniyeler içinde çocuklar Jett, Paul ve Mira’yı 20 cm’lik boylara dönüştürebilirler . Yani ikisi bir arada oyuncak gibiler.

  1-3 Yaşındaki Çocuğunuzun Yemek Yemesine Yardımcı Olmak

Sık kullanılanlardan biri Jett’in süper robot takım elbise büyük dönüşüm aracı. Sadece bir düğme ve çocuklar şovdan cümleleri söyleyerek Jett’i dinlerler. Ses ve ışık efektleri muhteşem. Jett, hepsi bir uçak transformatörüdür. Parlak renkler, iyi malzemeler ve boyut onu harika bir oyuncak haline getirir.

Toplayıcı paketi tüm dünyadaki havaalanı ekibini getiriyor. On beş güzel ve rakamları dönüştürmek için kolay vardır. Sekiz karakter uçaklardan botlara dönüşür: Jett, Flip, Todd, Dizzy, Astra, Ajan Chace, Paul ve Donnie. Diğer yedi figürin onlara eşlik ediyor. Jimbo, Sammy ve Roy aralarındalar. 3+ yaş arası çocuklar için mükemmeldir .

Harika Kanatlar Havaalanı Oyuncağı

Harika Kanatlar Havaalanında görevlendirilen tüm görevleri yerine getirir . Jett’in Kalkış kulesi 2’si 1 arada oyun seti, Jett’i bu havaalanına dönüştürüyor. Çocuklar bir düğmeye basar ve Jett 23 ”uzunluğundaki bir havaalanını göstererek açılır, aynı düğme geri çekilmesine izin verir. Çocuğunuz saatlerce eğlenebilir. Pil gerektirmez.

Jett ve Donnie’yi dönüştüren World Harika Kanatlar Havaalanı oyun seti bir başka harika seçenek. Elektronik sesler ve ışıklar için 2 adet AAA pil içerir. Kontrol kulesi ve muhteşem bir asansörü var. 

Detaylar: Harika Kanatlar Havaalanı Oyuncak

Harika Kanatlar Oyuncak Listesi için;

Benzer İçerikler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu