Çocuklar

Her Şeye Sahip Bir Çocuğa Hediye

Bir partiye davetlisiniz ve doğum günü çocuğu için hediye seçenekleri mi arıyorsunuz? Mükemmel bir hediye bulmak bazen zor olabilir, özellikle her şeye sahip bir çocuk için! Zaten her şeye sahip gibi görünen çocuklar için yararlı ve eğlenceli olan bazı şaşırtıcı, kutudan çıkar çıkmaz hediye verme fikirlerimiz olduğundan endişelenmeyin! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Zaten Her Şeye Sahip Olan Çocuklar İçin Hediye Fikirleri

Her şeye sahip olan çocuklara ne elde edeceklerini öğrenmek için beyninizi kaşımayın, çünkü çok çalıştıktan sonra bir araya getirdiğimiz aşağıdaki seçeneklerden bazılarını düşünebilirsiniz!

1. Aşçılık Dersi Kaydı ve Malzemeler

Bu, yemek yapmayı seven ve mutfak becerilerini geliştirmek isteyen bir çocuk için harika bir hediye seçeneğidir. Sınıfa erzak eklemek pastanın üzerine kiraz olacaktır. Daha eğlenceli bir deneyim ve daha iyi öğrenme için yaşa uygun yemek pişirmeyi tercih ettiğinizden emin olun!

2. Malzemeli Daimi Sanat Koridoru

Çocuk çizmekten, boyamaktan veya eskiz yapmaktan hoşlanıyorsa, sanat aksesuarları ile birlikte ayakta duran bir sanat koridoru kesinlikle çocuk tarafından çok değerli olacaktır. Genç sanatçının yüzüne kesinlikle büyük bir gülümseme getireceksiniz!

3. Kültürel Gezi Pasoları

Kültürel geziler her çocuğa zenginleştirici ve öğrenici bir deneyim sunabilir. Kültürel bir geziye hediye kartları, çocuklar için değerli ve anlamlı hediyeler olabilir. Hayvanat bahçesi, planetaryum, kelebek bahçesi, botanik bahçesi vb. gezileri içeren seçenekleri seçebilirsiniz.

4. Dergi Aboneliği

Bir kitap kurdu veya kitap ya da dergi okuma deneyiminden hoşlanan bir çocuk için bu ideal bir hediye olacaktır. Çocuğun en sevdiği derginin yıllık, altı aylık veya üç aylık aboneliğini hediye edebilirsiniz. Her ay kişiselleştirilmiş kopyalarını almanın küçük sürpriz unsuru, çocuk için heyecan verici bir deneyim olacaktır.

  12-36 Ay Bebekler İçin Farklı Oyun Çeşitleri

5. Sinema Biletleri

Kim sinemaya gitmeyi sevmez ve yakınınızda tiyatroda oynayan mutlaka görülmesi gereken bir çocuk filmi varsa, her zaman bir çocuk filmi randevusu planlayabilirsiniz. Film sırasındaki küçük ikramlar da heyecan verici bir eklenti olabilir! Filmden emin değilseniz, her zaman bir film hediye kartı alabilirsiniz ve çocuk görmek istediği filmi veya şovu seçebilir.

6. Maça Biletler

Bir çocuğun en sevdiği sporu biliyorsanız, gelecek maçın biletlerini hediye etmeyi seçebilirsiniz. Büyük spor meraklısı çocuklar için sporla ilgili herhangi bir hediye çok sayıda heyecan ve heyecan sunabilir. En sevdikleri spor veya oyun hakkında emin değilseniz, çocukların seveceğini düşündüğünüz basketbol, ​​beyzbol vb. herhangi bir oyuna bilet vermeyi planlayabilirsiniz.

7. Müzik Sınıfı

Çocuk müziği seviyorsa, bir müzik dersi kaydını hediye etmek mükemmel bir hediye olabilir. Çocuk küçükse, ikili için harika bir öğrenme ve bağlanma deneyimi olacak bir ebeveyn ve çocuk sınıfını tercih edebilirsiniz. Bu, her şeye sahip olan ve aynı zamanda müziği seven 2 yaşındaki bir çocuk için mükemmel bir hediye olabilir!

8. Şehir Turu

Küçük çocuklar her zaman öğrenecek yeni şeyler ararlar ve onlara bir şehir turu hediye etmek, onları yaşadıkları şehirle tanıştırmanın harika bir yolu olacaktır. Genellikle turistler için düzenlenen turlar, sakinlere eğlenceli bir deneyim sunar ve 6 yaşındaki erkekler ve kızlar için harika bir hediye olabilir!

9. Kişiselleştirilmiş Ahşap Yapı Taşları

Kişisel hediyeler bir çocuk için harikadır ve kişiselleştirilmiş tahta bloklar, her şeye sahip küçük çocuklar için en iyi hediye seçeneklerinden biri olabilir. Tahta bloklar satın alabilir ve ardından üzerine çocuğun adını yazabilir veya yerel marangozunuzdan özel olarak yaptırabilirsiniz. Neye karar verirseniz verin, çocuğunuz onunla ne zaman oynarsa oynasın yüzünde şüphesiz kocaman, büyüleyici bir gülümseme getirecektir.

10. Çocuk Yatak Odası Süslemeleri

Yatak odası, çocukların zamanlarının çoğunu geçirdikleri bir yerdir ve onlar da burayı dekore etmeyi severler! Onlara, odalarını daha çekici ve davetkar hale getirecek posterler, lambalar ve benzeri diğer eşyalar hediye ederek çabalarına yardımcı olabilirsiniz!

11. Çeşitli Sanat Malzemeleri

Sulu boya, akrilik boya, fırça seti, palet vb. her türlü çeşitli sanat malzemelerini harika bir sepet içinde bir araya getirin ve doğum günü çocuğuna hediye edin. Bu, çizmeyi ve boyamayı seven bir çocuk için ideal bir hediye olabilir.

  Çocuklar İçin Basit ve Eğlenceli Yürüyüş Gökkuşağı Suyu Deneyi

12. Bahçe Aletleri

Doğayı seven ve yetişmekte olan bir bahçıvan olan bir çocuk için, bir dizi bahçe aleti kesinlikle mükemmel bir hediye olacaktır. Ayrıca bir sulama kabı, birkaç fidan ve bir paket tohum da ekleyebilirsiniz!

13. Bir Eğlence veya Macera Parkına Girişler

Şehrinizde bir eğlence parkı varsa, işinizi sizin için biçilmiş kaftan! Parka geçiş izni verin ve çocuğun heyecanla nasıl patladığını görün. Çocuğun daha önce orada olup olmadığı veya birkaç kez ziyaret edip etmediği kesinlikle önemli değildir. Bu tür parklara gitme dürtüsü asla doymaz ve çocuklar her zaman geri dönmek için fırsatlar ararlar. Ayrıca yakın zamanda başlayan yeni bir sürüşü öğrenirseniz, küçük macera meraklıları için kesinlikle kısa bir hediye olur!

14. Bir Pijama Takımı

Bir arkadaşının evine düzenli olarak yatağa gitmeyi seven bir çocuk için pijama seti uygun bir hediye olacaktır. Mağazalarda hazır kitleriniz var ya da dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Bir araya getirmeniz gereken tek şey bir uyku tulumu, temel temel malzemeleri olan kompakt bir tuvalet çantası, küçük bir yastık vb. Bu kesinlikle yatılıları çocuk için daha eğlenceli bir deneyim haline getirecektir.

15. Çocuk Adına Bağış Yapın

Yerel bir hayvan barınağına, hayvanat bahçesindeki hayvanlara veya bu tarz diğer kuruluşlara bağış yapmayı planlayabilirsiniz ve bu, hayırsever bir fikir sahibi bir çocuk için en iç açıcı hediyelerden biri olabilir. Çocuğu onun adına bağış yaptığınız yere götürmeyi planlayabilir ve bağışlanan parayla her şeyin ne yapıldığını veya planlandığını şahsen görmesini sağlayabilirsiniz.

Bir dahaki sefere kendinizi hemen her şeye sahip bir çocuğa hediye etmek için çok zorlanırken bulduğunuzda, bu harika tavsiyelerin bazılarından bir şeyler almaya çalışabilirsiniz!

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin Harika Hediye Fikirleri
Çocuklar İçin En İyi Deneyim Hediye Fikirleri
Çocuklar İçin En İyi Bilim Hediyeleri ve Oyuncakları

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu