Gençler

Çocuklarınız Üzerinde Oynamak İçin En İyi 1 Nisan Şakası

1 Nisan Şakası’nın oyunlarını çocuklar üzerinde oynamak kolay bir başarı olmayacak. Ebeveynlerin, küçüklerini alt etmek istiyorlarsa hızlı ve akıllı düşünmeleri gerekir. Öyleyse çocuklarınız üzerinde deneyebileceğiniz en iyi, zaman içinde test edilmiş püf noktaları nelerdir?

1 Nisan Şakası Günü’nde çocuğunuzu zekice alt etmek ister misiniz? Basit, kendinizi alt edin ve en iyi yaramazlık ustası olun. Daha az gidilen yolu kullanmak, çocuklarınıza en iyi şakaları yapmanın anahtarıdır. Numaraları düşünürken eski okul rotasını kullanmayın; bunun yerine kendinizi çocuklarınızın yerine koyun ve içinizdeki çocuğunuz gevşemesine izin verin. Tabii ki, sizin için biraz daha basit hale getirebiliriz. Size yapabileceğiniz ve çocuğunuzun kıkırdamasını sağlayabileceğiniz en iyi 10 şakanın bir listesini veriyoruz:

İçindekiler

Çocuklara Yönelik En İyi 10 1 Nisan Şakası

1. Artık TV Yok

Tüm çocuklar en sevdikleri çizgi filmleri veya filmleri TV’de izlemekten zevk alır. Bu yüzden bir Nisan Şakası’nın sürprizini yapmanın en iyi yolu, pilleri bir gece önce uzaktan kumandadan çıkarmaktır. Çocuğunuz uzaktan kumandayla televizyonu açmaya çalıştığında, büyük bir şoka girecek. Sorunu çözmeniz için size yalvarmasını bekleyin. O an geldiğinde gururla duyurun, “1 Nisan Şakası”. Çocuğunuza geri dönmek için zararsız bir şaka olmalı.

2. Anahtarlı Yataklar

Bu şaka için biraz erken kalkman gerekebilir. Çocuklarınızın yataklarını değiştirin ve bir sabah sürpriziyle uyanırken izleyin. Birbirlerinin yataklarına nasıl indiklerini merak edecekler. Tabii ki, yüzdeki ifade paha biçilemez. Bu kesinlikle çocuklar için en iyi 1 Nisan şakalarından biri olmalı.

3. Gözler Onlara

Yenilebilir bir sürprize merhaba deyin. Ne soruyorsun Çocuğunuzun okul beslenme çantası için paketlediğiniz kesilmiş meyvelerin üzerine şaşkın gözler ve burun yapıştırmaya hazırlanın. Okulda beslenme çantasını açtıklarında, oldukça eğlenceli ve esprili bir sürprizle karşılaşacaklar. Çocuğunuz kesinlikle eve döndüğünde şakayla ilgili heyecan ve şaşkınlığı aktaracaktır.

  Çocuklarda Soru Sorma Becerileri Nasıl Artırılır

4. Banyo Balonu

April Fool’s Day’de çalmak için erken bir sabah sarsıntısı mı arıyorsunuz? Bebeğinizin tenceresine “kandırıldınız” yazan bir balon koyun. Kapağı kapatın. Sabah tuvalete gidip kapağı açtığında, çocuğunuzun uykulu gözleri bu çılgın şoka ve şaşkınlığa açılacak.

5. Kaybolma Yasası

En iyi çocuk dostu 1 Nisan şakalarından biri, bir paket cipsi boşaltmak ve onu kesilmiş havuç veya elma ile doldurmak olabilir. Yeni bir paket gibi görünmesi için paketi tekrar birbirine yapıştırın. En sevdiği programı izlerken çocuğunuza verin. Şüphesiz çocuğunuzun paketi açmasını ve cips yerine havuç avlamasını izleyin. Küçük yavrunuzu sonsuza dek karıştıracaksınız.

6. Soğuk Kahvaltı

Bu şaka kesinlikle çocuklarınızdan tuhaf ve komik tepkilere neden olmalıdır. Erken kalkın ve çocuğunuzun mısır gevreğini bir kaseye koyun ve dondurucuya koyun. Kahvaltıya geldiklerinde onlara servis edin. Onları mısır gevreğine sıkışmış kaşığı ile izlemek oldukça güzel olacak. Şakanızın kontrolden çıkmaması için yedek bir kahvaltı planınız olduğundan emin olun.

7. Büyük Boy Giysiler

Çocuklarınız için bir çift büyük boy okul pantolonu alın. Aynı akşam onlara hediye edin. Ertesi sabah onu giymeye çalıştıklarında, pantolonun üzerlerinde nasıl bu kadar büyük olduğunu anlamayacaklardı. Bu kafa karışıklığını izlemek çok komik olacak.

8. Renkli Tahıl

Çocuğunuzun mısır gevreğine bir damla gıda boyası ekleyin. Çocuğunuz mısır gevreği tenceresine süt koymaya başladığında, mısır gevreğinin renk değiştirdiğini görünce şaşıracaktır.

9. Para Yemi

Bir faturaya bir tel veya ip bağlayın ve yerde yatmasını sağlayın. Çocuğunuz onu görüp almaya gittiğinde, çekin. İpi kimin tuttuğunu bulana kadar o notun peşine düşecek.

10. Doldurulmuş Tekmeler

Çocuklarınızın spor ayakkabılarını doldurmak için tuvalet kağıdı veya kağıt mendil kullanın. Sabah okula gitmeden hemen önce onları giyme mücadelesini izleyin. Kızarmış yüz, seni kontrolsüz bir şekilde güldürür.

  Çocuklar İçin Eğlenceli Doğum Günü Partisi Oyun Fikirleri

Bu 1 Nisan Şakası şakaları eğlenceli, masum ve oldukça sevimli. Sadece günün ruhunu somutlaştırmazlar, aynı zamanda günlük programınızda canlandırıcı bir değişiklik yaparlar. Ebeveynler olarak bu, herhangi bir gözyaşı veya suçluluk olmadan çocuğunuza şaka yapma özgürlüğünüzün olduğu tek zamandır; en iyi şekilde yararlanın. Eğlenin ve Nisan Şakası Günü’nü unutulmaz yapın!

Benzer İçerikler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu