Çocuklar

Çocuklar İçin En İyi Parti Şarkısı

Yani siz ve çocuklarınız haftalardır planladığınız partiyi dört gözle bekliyorsunuz. Pastayı hazırladınız, dekor hazır ve yemek ve tatlılar servis için hazır. O halde eksik olan ne? Müzik! Çocuklarınız müziği seviyor ve onlarla birlikte eğlenmeyi seviyorsunuz. Fakat tekerlemelere girmekten pek hoşlanmıyorsunuz ve sadece havada yankılanacak ve genç ve yaşlıların çekingenliğinden kurtulmasını sağlayacak büyüyü yapacak gerçek iyi hissettiren müzikler istemiyorsunuz.

Fakat müziğin yaşa uygun olması gerekiyor. Etkileyici dans ritimleri içeren ve her türlü küfür veya ödün veren şarkı sözlerinden arınmış doğru şarkı karışımlarıyla mükemmel DJ olmak istersiniz. Bir çocuk partisi için şarkı seçmenin en zor kısmı, şarkı sözlerinin mantıklı ve aynı zamanda ayak sesleri olduğundan emin olmaktır. Partiye çocuklara eşlik eden yetişkinleriniz varsa, onlara da bacak sallama fırsatı verecek şarkılar istersiniz. Düşünecek çok şey var.

İşte eğlenceli bir dans pisti havasını ayarlayabilen ve çocuklarınızın partisinde anında hit olabilen çocuklar için en iyi parti şarkılarının bir listesi!

İçindekiler

Çocuklar İçin Eğlenceli Parti Şarkıları

Günümüzde çocuklara uygun filmlerin çoğunda güzel şarkılar yer alıyor. Aileler genellikle sinema salonlarından çıkıp akılda kalıcı melodilerini söyleyerek çıkarlar. Çocuklara uygun bazı remiksler ve pop şarkılar da var. Bu listeye bir göz atın!

1. ‘Mutlu’, Pharell Williams

En iyi çocuk dans partisi şarkılarından biri aslında Pharell Williams tarafından Despicable Me’den Gru karakteri için yazılmıştır. Pharell Williams’ın sonunda aşık olan ve devam filminde daha neşeli hale gelen bu huysuz ve mutsuz karakter için bir şarkı yazması istendi. Kendini iyi hissettiren pozitif bir şarkı, biraz eğlence için ruh halini belirler.

2. Justin Timberlake ‘Duygu Durduramaz’

Bu, çocukların bir partide dans etmeleri için uygun. Justin, pop ustaları Shellback ve Max Martin ile bir araya getirdi ve Trolls filminde yer aldı. Ne kadar klasik olduğunu anlamak için bir kez duymak gerekir!

  Çocuklar İçin Komik Okul Şakaları

3. ‘Her Şeyi Dene’ Shakira’dan

5 yaşındakiler için en iyi parti şarkılarından biri olan bu şarkı, Disney klasiği Zootopia’da Gazelle (Shakira’nın seslendirmesi) adlı bir şarkıcı tarafından kaydedilen bir şarkı olarak yer aldı. Judy Hopps, Zootopia’ya giden trende MP3 çalarında trende çalıyor. Şarkı Şubat 2016’da yayınlandı ve filmin son jeneriğinde yer aldı.

4. Reel 2 Real’den ‘Hareket Etmeyi Seviyorum’

Bu şarkının, Madagaskar film serisi boyunca bazı titreşimli ritimleri ve özellikleri var. Bazılarının sözleri filmin konusuna ve filmin konusuna uyacak şekilde değiştirildi veya değiştirildi. Şarkı, Kral Julien tarafından tekrar söylendiği filmin sahne uyarlamasında da yer alıyor. Çalma listesine dahil edilecek en iyi okul öncesi dans partisi şarkılarından biridir.

5. Smash Mouth’dan ‘I’m a Believer’

Başlangıçta Neil Diamond tarafından “The Monkees” için bestelenen bir şarkı, “Shrek” filminin müziklerinin bir parçası olarak retro grup Smash Mouth tarafından uyarlandı. Şevkli ritimleriyle, aşkla ilgili bu şarkı, çocukların ve yetişkinlerin anında dans edip dans etmesini sağlayacak.

6. ‘Hoş Geldiniz’ Dwayne Johnson

The Rock olarak da bilinen Dwayne Johnson tarafından söylenen şarkı, Moana filminde yer alıyor. Moana’yı gerçekle yüzleşmeye iten ve onu bir sürü şeyle tanıştıran yarı tanrı Maui’de resmedilmiştir. Aslında minnettar olmakla ilgili bir şarkı.

7. ‘İstediğim Bir Şey’ Yazan Grace Potter

Bu şarkı, Grace Potter tarafından Tangled filmi için yazılmış ve bestelenmiştir. Filmi heyecan verici bir finale taşıyan şarkı. Harika bir melodi ve birkaç ayak vuruşuyla, şarkı herkesin dans etmesini ve ellerin ritmi alkışlamasını sağlayacak.

8. ‘Van Halen’ Yazan ‘Atlama’

İyimser bir numara, bu şarkı çocuklar arasında favori. Birkaç klavye akoru ile benzeri görülmemiş bir neşeyi ve katıksız neşeyi temsil eder. 2015 biyografik filmi Eddie the Eagle’da yer aldı. Çocukların kelimenin tam anlamıyla ritme atlamasını sağlayacak ve herkese adrenalin patlaması yaşatacak.

  Çocuklar İçin İlginç Renk Etkinliği

9. ‘Ucuz Heyecanlar’ Sia’dan

Avustralyalı şarkıcı ve söz yazarı Sia tarafından yazılan şarkı, Jamaikalı şarkıcı Sean Paul tarafından da remix edildi. Bir parti marşı, eğlenceli ve herkesin en iyi hareketlerini göstermesini sağlayacak. Bu, koreografiyi seven ve aynı zamanda dans becerilerini gösteren çocuklar için mükemmel bir seçim.

10. ‘Uptown Funk’, Bruno Mars

Bruno Mars tarafından söylenen şarkı, boogie, funk-pop ve disko soundtrack. Bir rap tarzında icra edildi, çok fazla karizması ve eğlencesi var. Zootopia’da ve Glee’nin altıncı sezonunda Child Star’ın bir bölümünde yer aldı.

Çocuklarınızla bir dans partisi hayatınızı çok daha iyi hale getirebilir ve sizi uzun süre neşelendirebilir. Bu parti şarkıları listesi çocuk partileri için idealdir. Çalma listenize eklemeden önce onları dinleyin. Hiçbirinde hakaret içeren sözler, kaba bir dil veya küfür yok. Çoğu radyoda düzenli olarak çalınır ve düşük bir günde kesinlikle ruh halinizi canlandırır.

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin Piyano Şarkıları
Çocuklar İçin Aksiyon Şarkıları
Çocuklar İçin Günaydın Şarkıları

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu