Gençler

Çocuklar İçin En İyi Eğlenceli At Filmi

Küçük çocuğunuz hayvanlar ve kuşlar hakkında film izlemekten hoşlanıyorsa, atların yer aldığı filmleri izlemekten zevk alabilir. At güçlü bir hayvandır ve onu ekranda izlemek, belirli yaştaki çocuklar arasında güçlü tepkilere neden olabilir. Gençler genellikle bu harika yaratıktan büyülenir ve eğer küçüğünüz artık bir ata binmek için çok gençse (ve çok korkuyorsa), bu harika hayvana olan sevgisini artırmak için ona at filmleri izlettirebilirsiniz. Çocuğunuzun hangi at filmini seyretmeyi seveceğine karar verirken yardıma ihtiyacınız varsa, yardım etmek için buradayız. Size çocuğunuzun mutlaka izleyeceği, çocuklar için 10 eğlenceli at filminin bir listesini getiriyoruz!

İçindekiler

Çocuklar İçin En İyi 10 Klasik ve Modern At Filmi

Ata binmenin bir sonraki en iyi yolu, atlarla ilgili bir film izlemektir. Öyleyse çocuğunuzun hangi at filmlerini seveceğini öğrenin:

1. Puslu

Önerilen Yaş: 5-7 yıl

Misty, 1961’de gösterime giren bir film, gerçek bir hikayeden ilham alan aile dostu bir film. Newbery Ödülü’nü de kazanan Marguerite Henry’nin yazdığı ‘Misty’ adlı kitaba dayanıyor. Bu film sevgi, sorumluluk ve sabırla ilgili mesajlar veriyor. Bu film aynı zamanda bize hayvanlara vahşi doğada nasıl davranmaları gerektiğini öğretiyor, bu da çocuklarınızın erken yaşlarda öğrenmesini isteyeceğiniz bir şey. Çocuklarınız atları seviyorsa bu filmi izlemeliler!

2. Justin Morgan’ın Atı Oldu

Önerilen Yaş: 5-7 yıl

‘Justin Morgan Had a Horse’ filmi, 1972 yılında gösterime giren eğlenceli bir Disney filmidir. Film, Amerika’nın en eski ırklarından biri olan Morgan at ırkının tarihini konu almaktadır. Film, başarısızlığın başarı yolunda geçici bir durak olduğu yolunda güzel bir mesajla geliyor. Bu film, çocuğunuzun film boyunca oyalanmasını sağlayacak yarış, taşıma, atın eğitimi ve daha fazlasını içeriyor!

3. Gus

Önerilen Yaş: 5-7 yıl

Disney stüdyolarının evinden gerçekten komik bir film olan Gus filmi, izleyicilerin kalbine girdi! Bu film çok çocuk dostu. Fakat profesyonel parlaklıktan yoksun, bu yüzden onu daha büyük çocuklara göstermek istemeyebilirsiniz. Okula giden çocuğunuz bu filmden zevk alabilir ve film boyunca gülmeye devam edebilir.

  Çocuklar İçin Kış Temalı Kar Tanesi Boyama Sanatı

4. Hayalperest

Önerilen Yaş: 6-8 yıl

Bir at eğitmeni Ben ve bacağı kırık bir yarış atını kurtaran kızı hakkında sevimli bir film, Atı Sonador olarak yeniden adlandırıyorlar, bu da İngilizce’de hayalperest anlamına geliyor ve kısrak yarış alanına dönmesi için ikinci bir şans veriliyor. baba-kız ikilisinin yardımıyla.

5. Kara Güzellik

Önerilen Yaş: 7-8 yıl

Black Beauty, Anna Sewell tarafından derlenen 1877 çocuk klasiklerinden uyarlanan bir at hakkında yürekleri ısıtan bir hikaye! Film ilgi çekici ama aynı zamanda genç ve hassas çocukların izlemeyi zor bulabilecekleri bazı yoğun ve üzücü sahneler de var. Daha büyük çocuklar, özellikle hayvan haklarıyla ilgilenenler bu aksiyon dolu filmi izlemeyi çok sevecekler!

6. Danny

Önerilen Yaş: 6-8 yıl

Danny filmi, 1977 yılında piyasaya sürüldü ve Danny adında sevimli bir midilli hakkında bir hikaye! Film, zengin bir aile için ahırlarda çalışan ve aynı zamanda Danny adında sevimli bir midilliyi miras alan genç bir kızın etrafında dönüyor. Danny, ahır sahibinin kızı tarafından atılan yaralı bir gri midilli. Herkes Danny’nin yeteneklerine olan inancını kaybettiğinde, küçük kızın sevgisi ve güveni Danny’yi mücadelelerin arasından çeker ve ayrıca bir gösteri etkinliğinde kazanmasına yardımcı olur! Bu iç açıcı film, hafta sonu ailenizle birlikte izlenebilir!

7. Casey’nin Gölgesi

Önerilen Yaş: 6-8 yıl

Casey’s Shadow, yarış atları yetiştiren çılgın ve karışık bir aile hakkında bir hikaye. Casey, babasıyla birlikte bir tay (Casey’nin en iyi arkadaşı, Casey’nin gölgesi olarak bilinen) yetiştiren genç bir çocuktur. Biraz umut ve biraz da şansla, Casey’nin en iyi arkadaşı şampiyon olur!

8. Milli Kadife

Önerilen Yaş: 5-8 yıl

1944’te gösterime giren tarihi bir film olan National Velvet, bir rüya yaşayan genç bir gezgin ve fırsatçı Liz Taylor hakkında bir film! Hikaye, onun piyangoda bir at kazanması ve onu şampiyon bir aygır olarak eğitmesi etrafında dönüyor! At çok vahşi ama yetenekli; Liz, yorgun eski bir jokeyle birlikte atı İngiltere Büyük Milleti için eğitir ve aynı zamanda en büyük yarış etkinliğini kazanır.

  Gençler ve Aile İlişkileri

9. Ruh: Cimarron Aygırı

Önerilen Yaş: 5-7 yıl

Spirit, çocuklarınızın izlemeyi çok seveceği bir animasyon filmidir! Film, Eski Batı’nın sınırlarını aşan genç bir mustang atının hikayesi etrafında dönüyor. Yolculuk sırasında genç bir insanda bir arkadaş ve bir kısrakta gerçek aşkı bulur!

10. Kırık Kanatlı Midilli

Önerilen Yaş: 6-8 yıl

Pegasus, bir ara kız ve sihirli bir at etrafında dönen, aile dostu ve aksiyon odaklı bir film! Genç bir kız, yaralı kanadı olan efsanevi bir atı keşfeder. Filmin baş karakterleri genç gençler, çocuklar ve atlardır, bu da filmi çocukların izlemesi için daha ilginç hale getirir. Hikaye, çocukların izlemesi için mükemmel olan ve korkutucu, endişeli veya müstehcen sahneler içermeyen, canlı aksiyon bir aile dramasıdır!

Yukarıdaki tavsiyelerin, çocuklarınız için evde at dostu bir film gecesi ayarlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz! Çocuklar atlarla ilgili yukarıda bahsedilen çocuk filmini izlemeyi kesinlikle sevecekler ve ayrıca atlar, ırkları ve onlara nasıl bakacakları hakkında daha fazla bilgi edinecekler!

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin Atlar Hakkında Gerçekler
Çocukları Korkutmayacak Eğlenceli Dinozor Filmleri
Çocuklar İçin Animasyon Filmleri

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu