Gençler

Çocuklar İçin Eğlenceli Bebek Köpekbalığı Partisi Fikirleri

Çocuklar deniz canlılarını sever. Çocuklar arasında viral bir sansasyon haline gelen en son şarkı Pinkfong’un “Baby Shark” şarkısı ve bu şarkı YouTube’da 4 milyonun üzerinde izlenme sayısına sahip. Her yerde trend olan Baby Shark ile, Baby Shark doğum günü temalı bir partiye sahip olmak, çocuğunuzun doğum günü kutlaması boyunca “Baby Shark doo-doo-doo-doo” çılgınlığını örmenin en iyi yoludur.

İçindekiler

Çocuklarınızın Doğum Günü İçin Sevimli Bebek Köpekbalığı Partisi Fikirleri

Baby Shark partisi fikirleri ve çocuğunuzun partisi için ilham, en son YouTube sansasyonuyla çakışıyor. Tema, tüm odayı bir neşe havasıyla dolduracak canlı, renkli ve çok eğlencelidir. Kum kovası yiyecek kapları, balon çelenkler, bebek köpekbalığı merkez parçaları, temayı birleştirmek ve okyanustan ilham alan harika bir tema partisi oluşturmak için bir sürü seçeneğiniz var.

1. Bebek Köpekbalığı Top Şeklinde Pasta

Parlak sarı fondan içeren bu Bebek Köpekbalığı pastası, kızlar için Bebek köpekbalığı partisi fikirlerine ideal bir ektir. Yuvarlak kek pişirmek için kaseleri kullanmak için Rosanna Pansino ve Donal Skehan’ın Youtube eğitimini izleyin.

2. Bebek Köpekbalığı Yumrukları servis edin

Bebek köpekbalığı temalı bardaklarda tropikal bir parti kokteyli veya süpermarketteki herhangi bir meyve suyunu çırpın ve onları sakızlı köpek balıklarıyla süsleyin.

3. Bebek Köpekbalıkları Gibi Giyinmiş Aile Üyeleri

Partinin olduğu gün ailedeki herkes Baby Shark temalı bir tişört giyebilir. Kişiselleştirilmiş tişörtler kolayca online olabilir ve renkli tişörtü sallayıp partinin ruhuna girebilirsiniz.

4. Doğum Günü Bebek için Özelleştirilmiş Bebek Köpekbalığı Gömlek

Basit, sevimli ve çocuğunuzun doğum gününü daha da özel kılmanın harika bir yolu. Özelleştirilmiş bir gömlek almak, erkek ve kızlar için Baby Shark parti fikirleri listesindeki mükemmel fikirlerden biridir.

5. Bebek Köpekbalığı Peçeteleri

Temayı partiye dahil etmenin en ucuz yolu bu havalı kağıt peçetelerdir. Bunlar online olarak kolayca oluşturulabilir ve kapınıza teslim edilebilir ve tamamen buna değer olacaktır.

6. Bebek Köpekbalığı Masa Dekoru

Bebek köpekbalığı kesikleri, renkli balonlar ve masa aksesuarlarıyla bir tezgah kurun. Oğlunuz veya kızınız için mesajı gösteren büyük bir pankartla, birçok güzel Instagram fotoğrafı oluşturabilir.

7. Baby Shark Temalı Sofra Takımı

Baby Shark temalı tatlı tabakları, bardaklar, peçeteler ve yemek tabakları, temayı birleştirmenin ve partiyi canlandırmanın en iyi yoludur.

8. Kum Kovası Yiyecek Çeşitleri

Kum kovalarını çeşitli atıştırmalıklar ve ikramlarla doldurun ve sapa yavru köpekbalığı kesim etiketleri ekleyin. Çocukların ikramları çıkarması için plaj küreklerini kullanın!

9. Zemin için DIY Okyanus Balonu Dalgası Dekoru

Mavi ve beyaz balonları uçurun ve bir dalga gibi duvara asın. Duvar dekorasyonuna havadar bir çekicilik katmak için onları bir balık ağıyla sarın.

  Çocuklar İçin Eğlenceli Harry Potter Temalı El İşi

10. Parti Afişi

Yemek alanında, pasta masasında ve odanın çevresinde yavru köpek balığı motifli özelleştirilmiş parti afişleri kullanın.

11. Etkinlik Kitapları

Köpekbalığı etkinlik kitapları çocukları saatlerce meşgul edebilir. Aynı zamanda küçüklerin deniz altındaki canlılar hakkında daha fazla bilgi edinmesini sağlamak için harika bir yoldur.

12. Kabarcık Değnekleri

Kollara takılı minik bebek köpekbalığı etiketleriyle özelleştirebileceğiniz balon çubuklar, deniz temasını birleştirmenin kolay bir yoludur.

13. Bebek Köpekbalığı Merkez Parçaları

Orta kısımlar sadece düğünler için değildir. Bebek köpekbalıklarıyla DIY merkez parçaları yapmak için kolay öğreticileri izleyin ve eğlence unsurunu yükseltmek için su boncukları kullanın.

14. Bebek Köpekbalığı Parti Şapkaları

Birkaç bebek köpekbalığı partisi şapkası sipariş edin, çocuklar eve gittikten sonra bile onları giyecekler.

15. Şeker Kavanozları

Partiler, çocukların kısıtlanmadığı zamanlardır. Bu yüzden bazı şeffaf kaseleri ve kavanozları köpekbalığı şeklindeki jöleler, şekerlemeler ve ikramlarla doldurun.

Bebek Köpekbalığı Parti Davetiyeleri

Davetiyeler, minik misafirlerinizi heyecanlandırmanın mükemmel bir yoludur ve işte başlamanız için birkaç fikir.

1. Pembe ve mavi tasarlanmış davet

İki renkte mevcut olan yazdırılabilir bir şablon, ön taraf parti ayrıntılarını içeriyor ve arka kısım Baby Shark şarkısının akılda kalıcı sözlerini içerebilir.

2. Tüm Baby Shark ekibiyle davet edin

Sayısız renkte, bu davet şablonu parlaktır ve tüm favori Baby Shark karakterlerini içerir.

Bebek Köpekbalığı Parti Süslemeleri

1. Her şeyi “Fin-matik” yapın

Her dekor parçasına bir köpekbalığı yüzgeci ekleyin – peçeteler, küçük kekler, sandviçler vb.

2. Bebek Köpekbalığı balonları

Görsel çekiciliği artırmak için farklı renklerde köpekbalığı şeklindeki balonları tercih edin.

3. Bebek köpekbalığı oyuncaklarını açın

Bu yavru köpekbalığı oyuncaklarını kullanın ve onları harika bir şekilde odanın her yerine yayın.

4. Plaj posterleri ve gereçleri

Bir plaj deneyimi yaratmak için odanın bir köşesine okyanus duvar resimleri, resimler ve büyük bir şemsiye yerleştirin.

5. Bebek Köpekbalığı oyun kulübesi

Bir oyun kulübesi online olarak kolayca bulunabilir ve çocuklar için zaman geçirmenin harika bir yolu olabilir.

6. Bir su altı teması oluşturun

Dekorunuzu, dalgalar halinde odaya yayılan flamalar ve balonlarla kişiselleştirin. Duvarlara mavi flamalar yuvarlayın. Yeşil kağıda kesilmiş bazı deniz yosunlarını ve köpekbalıklarının ve diğer deniz canlılarının küçük parçalarını yapıştırın.

Bebek Köpekbalığı Partisi Pastaları

Pastayı doğru yapmalısın. Herhangi bir temalı parti için pasta temaya uygun olmalıdır. Pastayı planlamaya yardımcı olacak birkaç fikir:

1. Bebek Köpekbalığı yaprak pastasını süsleyin

Baby Shark ailesini normal şekerli krema yerine pastanın en üst katmanına yerleştirebilirsiniz.

2. Yavru Köpekbalığı veya Paletli Kapkekler

  Çocuklar İçin Düşünme ve Yaratıcılıklarını Artıracak Kolay Doodle'lar

Doğum günü pastasının yanı sıra, tatlı olarak servis edilmek üzere üstüne bir yüzgeç takılı buzlu kekler de yiyebilirsiniz.

Baby Shark Party Yiyecek ve Tatlı Fikirleri

Yiyecekleri özelleştirebilir ve Baby Shark masa örtüsü de oluşturabilirsiniz. İşte bazı yavru köpekbalığı partisi lezzetlerini hazırlamak için birkaç fikir.

1. Köpekbalığı şeklindeki sandviçler

Hazırlanması kolay bir atıştırmalık olan bu, kolayca özelleştirilebilir. Hatta her sandviçe yapıştırılmış kürdanlara yapıştırılmış bazı yazdırılabilir etiketleriniz bile olabilir.

Malzemeler

 • Ekmek dilimleri
 • Peynir
 • Sebze dolgusu

Nasıl yapılır?

 • Ekmeği kesmek için köpekbalığı şeklinde bir çerez kesici kullanın.
 • Tamamlandıktan sonra, sandviçleri dolgu ve peynirle yapın.

2. Köpekbalığı Popsicles

Sıcak bir yaz gününe harika bir katkı, soğuk kış akşamlarında bile içilebilirler.

Malzemeler

 • Limonata
 • Köpekbalığı şeklindeki sakızlar
 • Popsicle kalıpları

Nasıl yapılır?

 • Limonatayı büyük bir sürahide yapın.
 • Buzlu şeker kalıplarını limonata ile doldurun.
 • Sakızlı köpekbalıklarını onlara bırakın.
 • Buzlu çubukları dondurun ve hazır olduklarında servis edin.

Baby Shark Doğum Günü Oyunları ve Aktiviteleri

Partide o küçücük beyinleri bir süre meşgul tutmalısın. Partinizi bir hit yapmak için bu oyunları ve etkinlikleri deneyin.

 • Yüzgeci köpekbalığına tutturun

“Tail the Eşek” e klasik bir dokunuş, bu onları sonuna kadar heyecanlandırabilir. İhtiyacınız olan tek şey, kağıt veya karton üzerinde büyük bir köpekbalığı şablonu. Bir yüzgeci kesin ve her çocuğun gözlerini bağlayın ve yüzgeci köpekbalığının üzerinde doğru yere yapıştırma şansı verin.

 • Bebek köpekbalığı fasulye torbası fırlattı

Çocuklara fasulye poşetlerini çarşafın üzerindeki bebek köpekbalıklarına attırın. Alternatif olarak, yere yavru köpekbalığı kesikleri koyabilir ve çocukların fasulye torbasını hedef alıp köpekbalıklarının üzerine indirmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Köpekbalığı Partisi Hediyeleri

Partinin sonunda çocuklar eli boş geri dönemez. Bu bebek köpekbalığı partisi iyilikleri onları yüzlerinde büyük bir sırıtma ile bırakacak.

1. Köpekbalıklarına iyilik edin

Bir kovayı doldurulmuş köpekbalıklarıyla doldurun ve “Bir Köpekbalığı Evlat Edin” başlıklı bir istasyon kurun. Çocuklar kendi köpek balığını eve götürebilir.

2. Kavanozda akvaryum

Tek ihtiyacınız olan bir kavanoz, biraz çakıl, su, gıda boyası ve plastik köpekbalıkları. Bir akvaryum yapmak için kavanozları suyla doldurun, gıda boyasını ekleyin, çakıl ve plastik köpekbalıklarını atın.

Baby Shark parti trendi uzun süre kalacak, bu yüzden küçüğünüze en sevdiği şarkıyı temel alan bir doğum günü partisi düzenlediğinizden emin olun. Nefis tarifler, parti hediyeleri ve dekor temaları içeren bu fikirler, partinizi ‘son derece güzel’ yapacak!

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin Eşsiz Doğum Günü Partisi Oyunları
Çocuklar İçin Doğum Günü Partisi
Çocukların Doğum Günü Partisi Düzenlemek İçin En İyi Yerler

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu