Gençler

Çocuklar İçin Benzersiz Sevgililer Günü El Sanatları ve Fikirleri

Sevgililer Günü, gerçek aşkın güzelliğini kutlamanın günüdür! Bu aynı zamanda çocuklarınıza arkadaşlarınıza ve ailenize olan sevginizi göstermenin ve karşılığında sevildiğinizi hissetmenin önemini öğretebileceğiniz gün!

Çocuklar televizyonda, arkadaş çevrelerinde ve hatta okulda düzenli olarak Sevgililer Günü temasına maruz kalıyorlar! Sevgililer Günü’nde onlara küçük hediyeler ve jetonlar vererek onları sınıf arkadaşlarına ve arkadaşlarına karşı sevgi ve şefkatlerini göstermeye teşvik etmek iyi bir fikirdir. Bu sadece onların yaratıcı özlerinin akmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ikinizi de yakınlaştırır. Çocuğunuzun okulda birine aşık olduğunu ilk öğrenenin siz olacağından emin olabilirsiniz!

İkinizin birlikte yaratabileceği bu Sevgililer Günü DIY ürünlerine, ev yapımı kartlara ve atıştırmalıklara göz atın. Yaratıcı bir aşk gününe!

Çocuklar İçin Sevgililer Günü Fikirleri

1. Sevgililer Günü Kalem Aşk-Kelebek

Çocukların seveceği basit bir DIY olan Valentine Pencil Love-Butterfly, çocuklarınızın gösteriş yapması veya arkadaşlarına vermesi için mükemmel hediyelerdir! Klasik çocuklar için Sevgililer kartlarını bir bükün ve kelebeğe bir kart takın!

2. Sevgililer Günü Kalp Saç Tokası

Çocuklar için ev yapımı Sevgililer Günü kartlarının moda olduğunu düşünüyorsanız, bu DIY Sevgililer Günü Kalp Saç Klipsi tam size göre! Kız arkadaşlarına hediye etmek için bu tatlı aksesuarlardan bir demet yapmak için kızınızdan yardım alın!

3. Çocuklar için Sevgililer Aşk Tanrısı Ok

Çocuğunuzun bu Sevgililer Günü’nde yaratıcılığını kullanmasına ve sevimli aşk oku yapmasına yardımcı olurken onlara Aşk Tanrısının mitolojisini ve meleklerinin aşk bağları olan oklarını öğretin. Çocuklar için Sevgililer Aşk Tanrısı Okuna sahipken neden el yapımı kart tasarım fikirlerine bakalım!

4. Kalbimi Zıplatıyorsun

Odada vızıldayan minik, zıplayan, çılgın toplar ve baş döndürücü hızlar – hangi çocuk onları sevmez? Çocuklarınıza “You Make My Heart Bounce!” Yazan bir notla birlikte çılgın toplardan bir seçki sunun.

  Çocuğunuz İçin En İyi Filmleri Seçmek

5. Sevgililer Günü Kuralları

Çocuğunuzun sınıf arkadaşları için Sevgililer Günü hediyeleri için fikir mi arıyorsunuz? İşte hem duruma uygun hem de pratik olan bir şey! “Sevgililer Günü Kuralları!” İle bir cetvele kalp şeklinde bir kesim yapıştırın! üzerinde yazıyor ve çocuğunuz aniden arkadaşları için korkak bir hediye alacak! Bu fikir aynı zamanda çocukların Sevgililer kartları için ikiye katlanır veya bir ev partisi düzenlemeniz durumunda hediyeleri iade eder.

6. Beni Uçurur

Çocuklar için ev yapımı Sevgililer Günü kartları, beraberindeki hediyeler olmadan o kadar da eğlenceli olmazdı! Çocuklarınıza balon püskürtücülerle dolu bir hediye kutusu verin ve üzerinde “You Blow Me Away!” Yazan bir not ekleyin. Kalp şeklindeki balonları uçurmaları için onlara meydan okuyun ve ortaya çıkan çılgınlığı izleyin!

7. El Yapımı Kartlar

Elbette eski okul zihniyetindeyseniz ve geleneksel kartları tercih ediyorsanız, keşfedilecek bir milyon fikir var! Çocuklarınızla oturun ve aileniz ve arkadaşlarınız için üzerine küçük aşk notları yazmak için pembe ve kırmızı kağıtları kalplere kesin! Çocuklar için en iyi Sevgililer Günü kartı fikirleri genellikle en basitidir!

8. Kalp Şeklinde Yastıklar

Çocuklarınız için en iyi Sevgililer Günü hediyelerini arıyorsanız, o zaman gerçek aşk ve kalp temasına bağlı kalmak size birçok seçenek sunabilir! Küçük okul öncesi çocuklarınızın kucaklaşması için kalp şeklindeki yastıklar kesinlikle bir hit olacak!

9. Doldurulmuş Oyuncaklar

Bir çocuğun asla çok fazla oyuncağı olamaz! Bu ifade, Yılbaşındaki gibi Sevgililer Günü’nde de doğrudur! Kollarını sevimli doldurulmuş oyuncaklarla doldurun ve kendilerini oyuna nasıl kaptırdıklarına hayret edin!

10. Pembe Boya

Sonuçta sezonun rengi! Okul malzemelerine ve kırtasiye malzemelerine pembe bir makyaj yapın ve çocuklarınızı Sevgililer Günü’nde en moda olanı yapın! Yeni bir pembe çanta, parlak pembe kalemler ve silme bezleri – havalı bölümlerini artıran harika bir hediye fikri!

11. Kalp Şeklinde Küpeler

Kızınızı, kız çetesinin Kraliçe Arısı yapacak başka bir aksesuarlı Sevgililer Günü – sevimli kalp şekilli küpeler, gözünüzün elması için mükemmel bir süs!

12. Seni Çok Seviyorum

Karışık bir demet nefis, sulu meyveler hem çocuklarınız hem de onların arkadaşları için güzel bir hediye olabilir. Meyveler sağlıklı bir atıştırmalık, tatlı dişlerini yatıştıracak bir tazelik ve ayrıca Sevgililer Günü şekerlerine lezzetli bir alternatif olarak hizmet edebilir!

  Çocuklar İçin Düşünme ve Yaratıcılıklarını Artıracak Kolay Doodle'lar

13. Çiçek Gücü

Çocuğunuz çocuklar için sevgililer günü kartları gibi sanat ve zanaat faaliyetlerinden hoşlanmıyorsa, çiçekler kurtarmaya gelebilir! Çocuklarınıza pembe ve kırmızı renklerde güzel çiçeklerden bir buket verin ve onları tüm sınıf arkadaşlarına ve öğretmenlerine dağıtmalarını söyleyin!

14. Yüzük Bling

Sevgililer ruhunun şerefine çocuklarınıza kalpleri olan yüzüklerden bir seçim verin! Onlara yüzükleri kim verirlerse versinler artık kendi Dostluk Anlaşmalarının bir parçası olacağını söyleyin. Yüzük takanlar sonsuza kadar arkadaş olacaklar!

15. Kalp Şeklinde Çıkartmalar

Sevgililer Günü’nde hediye verme aktivitesini tamamen basitleştirin! Çocuklarınızı çeşitli kalp şeklinde çıkartmalarla donatın. Çocuklarınız artık çıkartmaları en iyi arkadaşlarının çantalarına ve kalem kutularına sevgi ve dostluk ilanı olarak yapıştırabilir!

16. Kalp Balonları

Gökyüzünde süzülen helyum balonları gibi hiçbir şey çocuğu sevindiremez! Kalp şeklindeki helyum balonlarını savurun ve çocuklarınız ve onların arkadaşları sizi bloktaki en iyi Anne olduğunuzu düşünecek!

17. Aptal Dize

Bir aerosolün renkli, plastik iplerle dolu olabileceğini kim bilebilirdi ki bu kadar eğlenceli olabilirdi! Biraz dağınık olsa da, çocuklarınızın dışarıda bunlarla oynadığından emin olun! Onlara pembe ve kırmızı renklerde saçma ipler hediye edin ve kasabayı pembeye boyamalarını söyleyin!

18. Seni Sonsuza Kadar Seviyorum Kolaj

Teknoloji sayesinde artık çocuklarımızın ve sevdiklerimizin binlerce fotoğrafı telefonlarımızda var – ama hiçbir şey fiziksel, basılı bir kolajın büyüsünü yenemez! Çocuğunuza aile olarak en sevdiğiniz anların bir kolajını verebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz ve arkadaşlarının birlikte fotoğraf kolajlarını oluşturarak bir grup etkinliği de yapabilirsiniz!

19. Kalp Şeklinde Kandvi

Başınızı kaşıp çocuklarınıza ve arkadaşlarına Sevgililer Günü için ne hediye edeceğinizi merak etmek yerine, onlara kalp şeklinde lezzetli bir atıştırmalık verin! Kalp Şeklinde Kandvi, çocuklarınızın ve arkadaşlarının seveceği, tercih edilen vejetaryen bir atıştırmalıktır!

20. Kalp Şeklinde Aloo Tikki

Sınıflarında dağıtılmak üzere çocuklarınızla birlikte kolayca paketleyip gönderebileceğiniz bir başka lezzetli atıştırmalık. Doldurulmuş Aloo Tikki Kalpler besleyici ve nefis olup, geleneksel Sevgililer Günü hediyelerine iyi bir alternatiftir!

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu