Çocuklar

Çocuklar Cadılar Bayramı Partisi İçin Mükemmel Olacak En İyi Şarkı

En ufak şeyler çocuklarımızı heyecanlandırabilir ve Cadılar Bayramı hiçbir şekilde küçük bir fırsat değildir. Giyinme, şekerleme, partiler ve sonsuz eğlence, Ocak ayından itibaren geri saymaya değer. Sonunda gün geldi ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar planladınız. Örümcek kurabiyeleri, canavar patlamış mısır, çıtır mumyalar, hayalet süslemeler ve ürkütücü kostümler organize edildi. Ama bekle, parti çalma listesinde hangi şarkılar olmalı? Tüm çabalarınızın boşa gitmesini istemezsiniz çünkü çocuklar partideki müziğin ‘kötü’ olduğunu düşünüyorlardı. Üzülmeyin, çünkü size Cadılar Bayramı partinizi canlandırabilecek ürkütücü şarkıların bir listesini sunuyoruz.

İçindekiler

Çocuklar için En İyi 10 Cadılar Bayramı Şarkısı

Çocuklar için Halloween müzik listemizle mahallenizdeki iskeletleri sallayabilirsiniz.

1. Şekeri Kim Aldı

‘Kim şeker aldı’ çocuklar için kesinlikle çok sevimli bir Cadılar Bayramı şarkısı. Çocukların oynadığı oyunda kullanılan ‘kurabiyeyi kim çaldı’ adlı ünlü kafiyeyi taklit ediyor. Alkışlamak ve bu ritme atlamak, gençleri iyice heyecanlandıracak.

2. Bebek Köpekbalığı Cadılar Bayramı

Çocuğunuz, diğer her çocuk gibi, ‘yavru köpekbalığı’ kafiyesine deli oluyorsa, o zaman bu tam size göre. Küçük mumyalanmış köpekbalıkları, korsan köpekbalıkları ve ‘bebek köpekbalığı’ melodisiyle yuhalayan hayalet köpekbalıkları var. Okul öncesi çocukların bir partide şarkı söylemesi için sahip olması gereken Cadılar Bayramı şarkılarından biridir.

3. İskelet Dansı

‘İskelet dansı’ çocuklarınızı çıldırtabilecek eğlenceli bir şarkıdır. Aynı zamanda çocuklarınıza vücudumuzdaki kemikler hakkında bilgi veren süper bilgilendirici bir şarkıdır. Eğitici ve ayak basan, bu kesinlikle bir kazanan.

4. On Korkunç Adım

On Scary Steps, Kırmızı Başlıklı Kız gibi giyinmiş bir kadının büyükannesinin evine gittiği ve attığı her adımda büyük kötü kurt, cadı, canavar gibi korkunç şeylerle karşılaştığı bir Cadılar Bayramı şarkısıdır. küçük biri Red Riding Hood ile birlikte sayarak eğlenceye katılabilir!

  Çocukların Oynamak İsteyeceği Oyunlar

5. The Good Times Goose Bumps Motel

Bu, çocuklar için Cadılar Bayramı çalma listesinde olması gereken bir şarkı çünkü çok neşeli ve eğlenceli. Goose Bumps Motel ile ilgili bu eğlenceli numara ile ayağınızı yere basamazsınız.

6. Perili Ev

‘Haunted house’ yine Silly Goose ve Val’ın Halloween albümlerinden neşeli bir şarkısı. Hala partinizdeyken cadı, iskelet ve çeşitli ruhlarla perili bir evi ziyaret edeceksiniz.

7. Little Blue Globe Band – Perili Ev

Bu Perili Ev, bir grup kostümlü çocuğun perili bir evde yürüdüğü ve arkadaş canlısı bir iskelet, bir vampir, bir cadı vb. gördükleri ve çocukları dans etmeye ve onlarla yemek yemeye davet ettikleri renkli bir video şarkısı.

8. Cadılar Bayramı Olmalı

Grin Brigade’in ‘Crazy with Happade’ albümünün ‘Must Be Halloween’ adında çok hoş bir numarası var. Hangi ‘öteki dünya’ partisi, açıkça Cadılar Bayramı olduğunu belirtmeden tamamlanmıştır.

9. Addams Ailesi Tema Şarkısı

Muhteşem ‘Addams Ailesi’nden söz edilmeden Cadılar Bayramı değil. Sevgili Bay Gomez’i, Çarşamba’yı ve hatta Kuzen Itt’i kim unutabilir? Klasik çizgi filmlerden 90’ların filmlerine kadar, bu ürkütücü aile bize Spooksville’in temellerini öğretti.

10. Munsters Tema Şarkısı

Bu, ‘The Munsters’ serisinden kısmen caz ve kısmen ürkütücü bir tema şarkısı. Tüm kuşaklardan paranormal ve ürkütücü sevenlere hitap edecek bir şarkı. Kesinlikle parti çalma listeniz için harika bir başlangıç ​​veya bitiş sağlayacaktır.

Bu liste, yeni yürümeye başlayan çocuklardan gençlere kadar tüm yaş gruplarına uygun şarkıların bir karışımıdır. Cadılar Bayramı kutlamalarınıza hangi yaştaki çocukların katılacağına bağlı olarak kendi araştırmanızı yapmak ve çalma listesini biraz değiştirmek isteyebilirsiniz. O müziği başlatın ve kendinize şimdiye kadarki en iyi ‘balkabağı partisini’ yapın!

  Yeni Yürümeye başlayan Çocuklar İçin Diş bakımı ve Diş Çıkarma

Konuyla ilgili olan bu makaleleri sitemizde bulabilirsiniz:

Çocuklar İçin Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri
Çocuklar İçin İnanılmaz Cadılar Bayramı Kostüm Fikirleri
Çocuk Dostu Cadılar Bayramı Partisi Oyunları

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu