Video İzle

Harika Kanatlar Berber Oyun Hamuru Seti – Jett ve Dizzy Saç Kesiyor

Harika kanatlar  ile berber oyun hamuru seti açıp tanıtıyoruz. Harika kanatlar çizgi film oyuncakları jett ve dizzy berber görevine giriyorlar ve donnie ile jerome figürlerini traş ediyorlar. Harika kanatlar oyun hamuru yumuşak ve güzel renklere sahip.

Bu bölümde Harika kanatlar berber oyun hamuru seti kutu açılımı yapıyoruz. Kutu içeriğinde oyuncak berber makası, berber koltuğu, traş makinesi, jerome ve donnie figürü ile Harika kanatlar oyun hamur harcı yer ediniyor. Dizzy figürü ve Jett figürü oyuncak olarak berber rolüne giriyor. Play doh oyun hamurundan saç yapıp kesiyoruz. Kuaför Jett berbercilik oyununda son aşama başarılı. Jett kuaförcü oluyor.

Berber Jett ve donnie saçlarını kesiyor fakat donnie saçlarını fazla kısaltmalarını istemiyor çünkü donnie uzun saç seviyor. Harika kanatlara oyun hamurundan saç yaptık.

Önce sarı saç yaptık sonrasında turuncu saç yapmış olduk. Son olarak da çılgın berberler ile rengarenk gökkuşağı saç rengi yaptık.

Oyuncaklarımızda saç çıkarmak için berber koltuğunu döndürdük. Harika kanatlar oyun hamuru berber seti içinden 3 farklı boy sticker çıkıyor. Traş bittikten sonra harika kanatlar oyuncak helikopter dizzy oyuncak bir ayna getirdi.

Benzer İçerikler:

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu