Video İzle

Harika Kanatlar Jett’in Uçuş Kulesi – Dev Jett Dönüşebilen Oyuncak

Harika kanatlar jett’in uçuş kulesi ve jett dönüşebilen oyuncakları burada.

Harika kanatlar oyuncakları ile beraber jet oyun seti ve oyuncak tanıtımı var. Harika kanatlar çizgi film oyuncakları jerome, donnie, chace, astra, dizzy ve flip gibi uçaklarla dönüşebilen oyuncaklarını öğreniyoruz. Beraber harika kanatlar izleyerek  oyuncak kutu açılımı yapıyoruz.

Jett’in uçuş kulesinde jerome, donnie, ajan chace ve astra, dizzy ve flip olmak üzere bütün Harika kanatlar koleksiyonu oyuncaklarını görüyoruz.

Jett’in uçuş kulesini tanımak için kutudan çıkan küçük jett ile dev jett’i keşfe çıkıyoruz. Uçuş kulesinin özelliklerini öğrenmeye çalışıyoruz.

Dev jett’in uçuş kulesinde 2 pist bulunuyor. Kuleye gelen oyuncak uçakları mekanizmayla başlangıç noktasına getirebiliyoruz. Sonra kuleye bastırdığımızda uçakları piste sürükleyerek uçuş gerçekleştirebiliyoruz.

Jett uçuş kulesinin bir diğer özelliği ise kulenin arasında bir çok uçuş pistinin olması. Jett’in uçuş kulesi adını koyduğumuz dev jett’in burnu içeriden kumanda edilen kırmızı düğmeyle açılabiliyor. Kırmızı butonun derhal yanındaki sarı buton ise bu pistteki uçağın ateşlemesini yaparak hızlanmasını sağlıyor. Bütün harika kanatlar oyuncakları jett’in uçuş kulesinde eğleniyorlar.

Şimdi jett’in uçuş kulesini çanta haline getiriyoruz. Uçuş kulesini arka bölmesinden toplamaya başlıyoruz. Arka pisti kaldırdıktan sonrasında kulenin arka kanatlarının olduğu bölümü kaldırıyoruz. Daha sonra diğer pistleri kaldırıp kulemizi çanta yapıyoruz ve dev jett çanta haline geliyor.

Jett’ler içinde kıyaslama yapıyoruz. Dev jett diğer jetlere göre çok büyük.  Uzaktan kumandalı harika kanatlar jett mükemmel görünüyor.

Jett’in jett oyun seti kutusundan çıkan parçaların kullanma kılavuzu ve montajı sonrasında oyunumuza başlıyoruz.

Benzer İçerikler:

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu