EtkinliklerHaberler

Harika Kanatlar Oyunu Oyna İndir – JETT Run

Harika Kanatlar: Jett Run, çizgi film serisinin resmi oyunudur. Para biriktirirken engelleri aşmamız gereken klasik, sonsuz bir koşucu.

Çizgi film serisi Transformers gibi robotlara dönüşen bir grup antropomorfik düzlemin maceralarına dair süper sesler artık Android için kendi video oyununa sahip. Harika Kanatlardan bahsediyoruz : Jett Run , Subway Surfers’ın sevdiği sonsuz bir koşucu.

Harika Kanatlar Oyunu Oyna

Klasik bir sonsuz koşucu

Gerçek şu ki, bu oyun iyi bir çarşı başlığının gerektirdiği her şey ile birlikte geliyor. Yukarıda belirtilen Subway Surfers veya Talking Tom Gold Run gibi oyunların benzer oyunlarını zaten biliyorsanız, yeni bir şey bulamazsınız ancak bu oyunu indirmek isteyebileceğiniz nedenlerden biri de budur. Nasıl çalışır ikincisi ile aynıdır, bu yüzden kesinlikle çok eğleneceksiniz.

Ekranımızı sola, sağa, yukarı ve aşağı kaydırarak karakterimizi kontrol etmemiz ve mümkün olduğunca çok para toplamasına yardım etmemiz gerekiyor . İkincisi sayesinde, seviyeden sonra karşılaştığımız tüm zorluklarla yüzleşmemizi sağlayacak iyileştirmeler satın alabiliriz.

Bunlar ana özellikleri:

  • Çizgi film dizisinin resmi lisansı.
  • Basit oynanabilirlik.
  • Yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi.
  • Keşfedilecek farklı senaryolar: Paris, Tokyo, Londra, New York …
  • Para kazanmak ve karakterinizi geliştirmek.

Harika Kanatlar Oyunu İndir

Harika Kanatlar JETT Run Android İndir

Harika Kanatlar JETT Run İOS İndir

Benzer İçerikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu