Video İzle

Harika Kanatlar Peluş Jett ve Jimbo’nun Kontrol Merkezi Kutu Açılımı ve Oyuncak Tanıtımı Yapıyoruz.

Harika kanatlar oyuncakları tanıtıyoruz. Harika kanatlar çizgi film oyuncaklarından Peluş Jett oyuncağı ve Jimbo Kontrol Merkezi oyuncağı kutu açılımı – oyuncak tanıtımı yapıyoruz. Harika kanatlar Jimbo’nun Kontrol Merkezi oyuncak tanıtımımız ile karşınızdayız. Bugün Harika kanatlar çizgi film oyuncaklarından 2 adet tanıtacağız sizler için. İlki peluş Jett oyuncağı olacak. Yeni Harika Kanatlar oyuncaklarımızı tanıtırken bize daha önce açtığımız dönüşebilen Harika Kanatlar Jett oyuncağı ve dönüşebilen harika kanatlar Dizzy oyuncağı da eşlik ediyor. Hatta harika kanatlar figür oyuncaklarından Donnie da var. Harika Kanatlar koleksiyonu için ne düşünüyorsunuz? Harika kanatlar izle ve hangi oyuncak en güzel kendin karar ver.

İlk önce Jett Peluşu tanıtalım. Bakın yumuşacık, bebekler bile oynayabilir. Her şeyin peluşu böyle sevimli olur zaten. Diğer Jettimiz ile kıyaslayalım ve oyuncak kıyaslaması yapalım. Oyuncak inceleme ve oyuncak kıyaslama şeklimizi beğendiniz mi?

Jimbo’nun Kontrol merkezi oyuncağını açıyoruz. Jimbo’nun kontrol merkezi oyuncağı ses çıkarabiliyor. Bu oyuncak kalem pil ile çalışıyor. Pillerini taktıktan sonra açma tuşu ile açıyoruz. Jimbo hemen ‘’Bütün sistemler açık açık açık ve açık’’ diyor. Bütün sistemler açık açık ve açık.

Benzer İçerikler:

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu